www.sudzibas.lv Armitana Neeiet stradat

Armitana - Neeiet stradat

Neeiet stradat uz sia armitana. ne veikala salamander, tops, reno, zbshoes. Vini liek nenormalas stundas pat pa 14-15 stundam citreiz, bet 13 stundas viniem skaitas normali. un tas stundas tev jastav, jo nedrikst sedet.tas nav normali. Vini sola min. algu 300 ls, bet no tiem var tevi sodit par to ka kaut kas nepareizi stav, vai ir putekli uz apava un tt. saka ka oficiala alga bus 300 minemali, bet ja ligumu darba ligumu palasit, tur rakstits ka minimala alga pec likuma plus premialas. attieksme no prieksniecibas drausmiga. Viena atnak saka ta jadara, pec tam atnak otra un blauj ka viss ir nepareizi. vienmer atradis pei ka piekasities. Nervus un veselibu tur var stipri sabojat. Tur nekad nenovertes tavu darbu, bet tiesi otradi viniem vienmer viss ir slikti. Tad kad saslimsti un ja vel ar bernu, tas ir vaks. var tadas lietas saklausities. jo vini ska ja slimo, tad slikti strada!!! Vini nevienu neatlaiz, bet izdara visu lai tu pats uzraksti atlugumu, jo nagrib izmaksat kompensaciju.!!! Tiesam neiesaku tur stradat!!!

R

A Annija 20.01.2009

Pēc tautības jūs noteikti neizklausieties pēc latvietes... Tā, ka, sorry, bet nav te ko krieviem čīkstēt, ka strādā citu valstī un vēl kaut kas nepatīk!
Otrām kārtām. Pilnīgi saprotu darba devēju. Jūs rakstījāt, ka nav apmierināts, ja ir putekļi uz kurpēm vai tml... Kas tad priekšniekam pašam tas būs jādara? Tāpēc jau jūs gājāt strādāt, lai STRĀDATU! Ja nepatīk, meklējiet darbu, kur būs vienalga (lai gan šādu darbu diez vai atrast bus iespējams) kā strādājat!
Pārāk slinki ir cilvēki palikuši. Tā vietā, lai nomelnotu kādu, padomājiet, vai paši esiet tik daudz izdarījuši, lai tā runātu!
Par līgumiem un slimībām. Ja netiek izmaksāta alga, kas ir noteikta līguma, griezieties pie vadības, ne jau mēs te palīdzēsim! Ja nespēsiet vienoties ar vadību, ir augstākas instances, kas šadā situācijā palidzēs. Par simošanu - ir tāda jauka lieta kā slimības lapa. Būs pārāk plaši, ja sākšu rakstīt, kādas utt... Bet ja ir pareizā slimības lapa, priekšnieks atlaist vai pārmest nevar!
Tā, ka komunicējiet ar darba devēju un tā vietā, lai kādu nomelnotu, sāciet pildīt darba devēja noteikumus! Ja tādi nav - sastādiet!

S Sabīne 29.01.2009

Lūk, atradis cilvēks, ko vainot pie savas nespējas pilnvērtīgi strādāt. Ja Tu, Roksana, gribi pasēdēt, tad jau var iet strādāt uz Maximu vai Rimi par kasieri strādāt, tur varēsi sēdēt visu dienu! Vienkārši, pirms meklē darbu izvērtē savas darba spējas un viss būs kārtībā.

P Patr/iC 30.01.2009

es arī strādāju apavu veikalā. un tur tiešām NAV laika pasēdēt vai iedzert tēju. Varbūt tāpēc mums veikalā nav putekļi uz apaviem. Un ja ienāk priekšniecība un saka ko pārkārtot - to arī daram, bez kurnēšanas. Jo tas tak ir viņu uzņēmums- viņiem vienmēr ir taisnība.Mums arī dizainere pasaka tā izvietot apavus, atnāk priekšnieks un saka galīgi otrādi. Vismaz nav garlaicīgi, visu laiku esi kustībā. I liekie tauki nebūs uz gurniem :))

E es 20.03.2009

:D nekaa traka tur neredzu :D gruti protams ir, bet - bet kur tad ir viegli??? tur kur maksaa 120ls !!!

L liāna 28.06.2009

Daudz kur ir viegli, bet tur visas darba vietas jau ir aizņemtas, tur nevienu neatlaiž, izturas kā pret cilvēkiem, par visu var vienoties, un neviens pats nevēlas iet prom no darba. Un vēl labas algas maksā.

E Elizabete 20.04.2010

Tā nav nekāda gaudošana ka negribas stradāt vai tml. tur vienkārsi ir darbs -murgs- tajā firmā!!!Brīvdienas izdzēš nemaz nepajautājot vai tev nav kas ieplānots..2x mēnesī 8:00 sapulces kuras reāli vispār nav nepieciešamas jo to visu varētu izrunāt darba laikā, un vēl kādas 4x pārcenošanas 8:00, tad vēl inventerizācijas..!!!Sestdienas svētdienas brīvas nedabūt, jo darbā jābūt visām pārdevējām VISAS brīvdienas :)
Tā ka spriežat paši vai te kāds gaudo vai nē :)

L Lolita 22.04.2010

jaa es ar pastrādāju tikai neilgu laiku un notinos...
Mēnesii brīvdienas ir labi ja kaadas 8 - 10
citreiz bij tā, ka strādā visu nedēlju kur ielikta tikai viena briiva un taa pati pirmdiena.. bet ne viena 5diena 6diena vai 7diena.. nebuus briiva... vadiitaaja nenaaks iipashi pretii.. reti reti
runaaju konkrēti par steptop veici!
Plus piemaksas sola, bet cik zinu tur ilgāk strādājoshie.. apstiprināja, ka tās ir nieciigas...
plus, ja kaads tur veel ir vecais paardeveejs, tad arii tas censhaas atrast ko jaunu... vienkaarshi tagad ir kriize un gruuti atrast ko labaaku.. bet noteikti ka var.. jo es atradu.. ja par to pashu algu bet vismaz stundas ir mazaak :p tagad skatos visu laiku tik liek sludinaajumus ka meklee darbinieku.. interesanti, kaapeec tik biezji un atkaartoti...

D dandeliona 30.11.2014

Izklausās tiešām šausmīgi...
Taču manējie tikko tur nopirka zābakus, tad jau kurpes ir labas!:) Domāju, ka mūsdienās jāpriecājās, ja tavā veikalā kāds kaut ko pērk. Jo veikalu ir tik daudz...