Armēņu virtuve "Nojan Topan" Asaros - Apkalpošana

Iegājām paēst armēņu restorānā Asaros - ēdieni garšoja labi, bet ļoti ieteicams iepriekš pašmācības ceļā apgūt armēņu ēdienu nosaukumus un sastāvdaļas, lai nav jāskatās uz oficiantes grimasēm un izmocītajām nopūtām, ka te atkal ir atvilcies kāds, kurš pat nezin kas ir hačapuri vai lobio, un viņai sevi jāapgrūtina ar "pašsaprotamu" lietu skaidrojumu. Tāpat no viņas nebija iespējams uzzinnat par porciju lielumu - atbilde bija "nu tādas, kā mums ir porcijas", bet ja es esmu pirmo reizi, tad es gan varu zināt, cik lielas ir porcijas?! Respektīvi, apkalpošana bija tādā līmenī, ka nav vēlēšanās tur iegriezties atkārtoti.

I

C catwalk 31.07.2012

Nu par porciju lielumu..tas jau ir grūti apspriežams, cik nu katrā restorānā tajā šķīvī krāmē. Bet jebkurā gadījumā tāda vienaldzības attieksme nav saprotama. Pati agrāk esmu strādājusi pārdošanā, bet jebkurā gadījumā mācēju tikt galā ar savām emocijām un nepatīkamiem klientiem. Galu galā, ja nevari strādāt ar cilvēkiem, nestrādā. Zēl, ka apkalpošanā ir tāds līmenis.