www.sudzibas.lv Armens Vartanjans Krāpšana, naudas neatdošana

Armens Vartanjans - Krāpšana, naudas neatdošana

Vai kādam ir info par Armena Vartanjana "biznesu", prasot aizdot naudu, pretī solot atdot lielāku summu, izmantojot kkādus totalizatora likmju čekus? Pats labs orators, sastāstīt var sazin ko, tikai ar to naudas atdošanu ne visai sokas. FB par sevi priekšstatu radījis kā pār solīdu cilvēku, TV3 strādājis, dzīvnieki patīk, mārketinga lietas bīdījis, apavus reklamē.

I

I Ilvars 31.03.2017

Sveik Ingus O! Ir pieredze - varu padalīties ar viedokli - mans e mails ir [slēpt]@gmail.com

A ArsenAa 03.04.2017

Armen Vartanyan обманщик, лжец и злой человек. Не дайте мошенникам потратить ваши деньги.

G Ges Pieci 17.04.2017

Vai kādam ir ziņas par armeņa v dzīvesvietu? Slēpjas un izvairas no vairākiem cilvēkiem, tiek intensīvi meklēts.

A ArsenAa 19.04.2017

уже известный

A ArmensVartanjans 06.05.2017

Vi vse polnije dibili. Imena svoi nazovite. Polnije

I Ints Jēkabsons 08.05.2017

Nevienam neko patiešām neesi parādā?

A ArmensVartanjans 08.05.2017

A ti chto zhalujeshsja?

I Ints Jēkabsons 08.05.2017

Pretjautājums nav atbilde uz uzdoto jautājumu

A Andrejs 19.07.2017

Negribat labaak kolektivo iesniegumu visi kopa iesniegt?

I Ints Jēkabsons 01.01.2018

Armen, kāds progress ar naudas atdošanu?

M MV 07.10.2023

Labdien! Te raksta Marija, kura zin Armenu jau 11 gadus, un tie bija ipasi nelabveligi, tagad ludzdu visus, kuri bija kontakta un kraptie no armena puses rakstit man uz marija.vlasova{at}inbox.lv lai kopa ar vinu tiktu gala, es domaju, ka ir vel cilveki, kuri grib, lai vins sez cietuma un nedara pari normaliem cilvekiem