Armeniu Virtuve-Asaros

V Jurmale,Asari jest restoran Armjanskoi kuxni!Davno xotela jego posetitj!Nevzeraja na xorosije i ploxije otzivi!Ja bila v soke!Zdacu oficiantka daze nesoizvoila prinesti!Ona poprosila pobistrei zdelatj zakaz-tak kak jejo zakusali komari!Ni salfetok,ni priprav na stole mi neobnaruzili!Prositj bilo bezpolezno!Armjanskaja kuxnja,a zelenj v garnire otsutstvujet!Paru lomtikov ogurca i pomidora!Vnemanije 0!Klientam otnositca po ix odezde,masine i.t.d. Nogi mojei tam bolse nebudet!

K kartupelis 04.05.2008

bomzigs restorans, drausmiga bedre piekritu

S selga 05.05.2008

apkalpojošais personāls vasaras laikā rīta pusē apsēžas pie netālu esoša galdiņa un sapīpē! ziemas laikā iekštelpās viesmīle vienkārši sēž pie blakus galdiņa un aizrautīgi kko raksta. no kuhņas ik pa brīdim iznāk rēcoša vecene(kuhņene) un turpina aiz bāra ar pārējiem gārgt. klienti spiesti tajā noklausīties. čeki tiek rakstīti ar roku un 10% apkalpošana arī tiek ieskaitīta, kautgan par tik nievājošu attieksmi (jo acīmredzot neesmu sagērbusies dolče gabana un armāni ar bezgaumīgiem spīguļiem) un valsts valodas nezināšanu nekad mūžā neatstātu dzeramnaudu! pāris reizes gāju un piecietu, jo garšoja ēdiens, taču tad arī ēdiena kvalitāte strauji kritās un nu arī es savu kāju tur vairs nesperšu!

J Juris 25.03.2009

Briesmīga vieta, piekrītu!