www.sudzibas.lv Arkādijas aptieka Homeopātisku produktu pārdošana, ar gripu slimiem cilvēkiem

Arkādijas aptieka - Homeopātisku produktu pārdošana, ar gripu slimiem cilvēkiem

Farmaceits ieteica iegādāties Oscillococcinum gripas simptomi novēršanai. Mājās uzzinu ka aktīvā viela šajās zālēs ir pīļu aknu un sirds ekstrakts un cukurs. 30€ par pastētes un cukura kapsulām, cīņai pret gripu. Uz farmaceita pleciem ir atbildība par klientu apkalpošanu un godīgu attieksmi pret tiem, nevis maldināšana ar mērķi nopelnīt.

A Ass27 13.02.2017

Ir aitas, ir cirpeji. Kam der homeopatija? Veltiigi izmesta naudinja, labak butu izsaukusi kaadu privato kantori, lai izpilina kadu sisteminju. Un vsp, gripas simptomus arste ar Teraflu un lidzigiem, paracetamolu, kautvai, par paris eiro/centiem.

A AnnaPanna 13.02.2017

Oscillococcinum ir labs,ja baidies saslimt ar gripu,tas ir vairāk profilaktiskos nolūkos domāts medikaments,vai arī kad tikko tikko ir parādījušies pirmdie simptomi tad bliež iekšā Oscillococcinum.

C critical thinker 14.02.2017

tas nav medikaments...