www.sudzibas.lv Arjahtu Neizdevies brauciens ar jahtu Bess

Arjahtu - Neizdevies brauciens ar jahtu Bess

Pēc organizatora vainas uz vienu datumu un vienu laiku pierakstīja 2 cilvēku grupas. Jahtas Bess kapteinis piedāvāja absurdus risinājumus ("piemaksājiet un uzgaidiet 3 stundas un es, varbūt, arī jūs pavizināšu nedaudz). Absolūti nav spējīgs nokomunicēt ar klientiem. Protams, izvēlējās vizināt grupu, kurai bija ilgāks laiks, bet otru vienkārši atšuva. Izteikti negatīva pieredze. Nevienam neiesaku šīs jahtas kapteini un kantori Arjahtu.

N

A Alberts 08.09.2011

Atzīstam, ka šāds pārpratums tiešām bija un patiesi atvainojamies klientiem par radušos situāciju. Arī mēs bijām ļoti sarūgtināti par notikušo. Kad uzzinājām par notikušo kļūdu, nekavējoties piedāvājām klientiem līdzvērtīgu braucienu tajā pašā dienā ar citu jahtu, taču klienti paši atteicās. Vienojāmies, ka klienti saņems atpakaļ veikto maksājumu par braucienu, kas arī tika sekmīgi nokārtots.

Arjahtu.lv ir viena no lielākajām jahtu un kuteru aģentūrām Latvijā, kas katru gadu organizē vairākus simtus atpūtas braucienu ar jahtām un kuteriem pa Daugavu, Lielupi un Jūras piekrasti. Vairāk par mūsu klientiem un viņu atsauksmes lasiet mūsu mājas lapā sadaļā "Atsauksmes" un "Mūsu klienti".

Ceram uz sekmīgu un abpusēji patīkamu sadarbību turpmāk.

Cieņā,

Alberts
Arjahtu.lv

I Ingvilda 08.09.2011

Oaldies par info.Zināsim kur neizmanot pakalpojumus

R ruksis 08.09.2011

Vismaz uzņēmuma vadībai pietiek godaprāta atvainoties, citiem uzņēmumiem tas pat prātā neienāktu...

D Dace 09.09.2011

Starp citu, Arjahtu.lv savā mājas lapā publicē tikai klientu pozitīvas atsauksmes. Ja raksti ko negatīvu, viņi to vienkārši ignorē un nepublicē.

V vtv 02.08.2016

У нас был опыт общения с Альбертом. Пусть поездка не состоялась (причина - поломка катера, что не является виной Альберта - он просто посредник), но нам были предложены альтернативные варианты и когда они нам не подошли, без вопросов был возвращён на счёт уплаченный залог. Ничего плохого сказать не могу, человек старался чтобы у нас всё получилось.