Iveta Norko - Nekaunība

Svētdienas pēcpusdiena ar tukšu stāvvietu, kad jebkur Rīgā bezmaksas stāvvieta, reģions, kur nav nekādas intereses atstāt mašīnu, bet - 10 minūšu laikā sods! Jā - redzēju ģimeni ar 3 bērniem bez maskām, nodomāju par bezatbildību un... Pagāju garām automātam! Veikalā biju max 10 minūtes, svētdienas pēcpusdienā, ar tukšu autostāvvietu! Jā - neievadīju mašīnas kodu! Ak dievs - max noziegums! Kāds mērķis jūsu kontrolierim? Iekasēt naudu? Un tikai! Tak ne nelabprātīgajiem maksātājiem, kas mēģina izmantot bezmaksas stāvvietas! Varbūt var fiksēt atrašanās laiku? ! Kāds mērksi? Max iekasēt sodus? Ko vispār dara jūsu kontrolieris svētdienas pēcpusdienā tukšā autostāvvietā - ieviest kārtību jeb pelnīt naudu? Nekaunība un iedzīvošanās! Un vēlreiz nekaunība! Kas jūs interesē - cik var nokāst, jeb godīgums? Gaidu atbildi! [slēpt]@inbox.lv

I

O OOOOOOOoo 12.11.2020

Pelnīt naudu protams, ka gan citām tas domāts, citādi sen bankrotētu ja ne iekasētu naudu

M Mego izmeklētājs 13.11.2020

Bet celazīmes nav jāievēro svētdienās? Sanāk ka svetdienās arī ātrums nav jāievēro?

D Domaataajs 13.11.2020

Sūdzība par sevi?
Svētdien gāju uz veikalu, redzēju - sievišķis paiet garām reģistrācijas automātam, kur katru dienu, arī svētdienās, jāveic reģistrācija. nodomāju - kas par bezatbildību. un aizmirsu nopirkt pienu! Reāli sievišķis visu manu iepirkšanos nočakarēja.

R Rhapsody 13.11.2020

Tiešām? Jebkur?:))

Arkukušjans 13.11.2020

Likums un ceļazīmes jāievēro arī svetdienās! Tad jau svētdienā var iet slepkavot un brīnīties, ka ieliek cietumā?