www.sudzibas.lv Āris Vilaus nevarēja paļauties

Āris Vilaus - nevarēja paļauties

Diemžēl paļauties uz meistaru kā uz remonta projekta vadītāju bija kļūda. "Pārrauga" un manas naudas izmaksātāja vadībā tika nepareizi pievienota santehnika (rezultātā bija tikai karsts vai verdošs ūdens, mums par to -- ne vārda) un otrajā stāvā 75 gadus vecai mammai ielikts neatverams logs. Mainot logu, tika sabojāts sienas krāsojums. Nekādas kompensācijas par no jauna darāmajiem darbiem, nekādas ētikas, nekādas savas vainas apziņas (nepareizi ielikto dušu, ko bijām spiesti nomainīt, meistars bez ceremonijām pievāca sev.) Uzmanieties! Bravūrīgs, neļauj izteikt pretenzijas - bet, kad viss salaists grīstē, tad jau ir par vēlu! (Krāso un flīzē kvalitatīvi, bet ir rūpīgi jākontrolē, patstāvīgi rīkojoties, rada jums zaudējumus.)