Arī vīriešus piemeklē klimakss jeb kā sadzīvot ar andropauzi - ANDROPAUZE

Arī vīriešus piemeklē klimakss jeb kā sadzīvot ar andropauzi

Turklat LV vīrieši dzīvi līdz aptuveni 67 gadiem. Jau 25 gados esi pusi mūža nodzīvojis kraķis. Un vēl LV večiem esot sliktas spermas kvalitate! Ka lai ar to sadzivo?

D Direkotrs Humana 06.05.2012

87 Latvija 67.3 Viriesi

D Direkotrs Humana 06.05.2012

permas uzlabošana

Spermas kvalitāti uzlabot - ārstēt ir ļoti grūti. Viena no metodēm ir hormonālā terapija - ārstēšana ar androgēniem - vīrišķajiem hormoniem.

Ārstēšanas būtība - trīs mēnešus lietojot androgēnus stimulējošās devās, rezultātā spermas rādītāji it kā uzlabojas. Sēkliniekos, kur notiek spermatozoīdu ražošanas procesi, testosterona koncentrācija ir apmēram simt reižu lielāka nekā asinīs. Stimulējošās devās dotais androgēns principā neietekmē pašu spermatozoīdu veidošanos, bet gan citus, arī vitāli svarīgus procesus. Tie, kas hormonālo terapiju izmēģina uz sevi, labāk jūtas - kad pienāk ejakulācijas un orgasma brīdis, viņam spēcīgāk saraujas muskuļi.

Terapijas ietekmē žirgtāk sāk strādāt tādi visnotaļ svarīgi dziedzeri kā prostata un rezervuāri, kur spermatozoīdi uzkrājas. Tie tiek spēcīgāk izsviesti, palielinās to daudzums (bet ne kvalitāte) un kustīgums, līdz ar to arī pastāv varbūtība, ka kāds šajā "astaiņu" barā izrādīsies apaugļot spējīgs. Pēc hormonālās terapijas kursa spermatozoīdi var kļūt sliktāki, nekā bija pirms. Turklāt palielinās prostatas vēža attīstības risks.

Ausainītis 06.05.2012

Tevi interesē garšas kvalitātes uzlabošana?

G GatisV 07.05.2012

Viriesiem LV klimakss sakas loti agri.

R ri4y 07.05.2012

Jātaisai bērni kamēr man 26 gadi, sanāk vairāk par pusi dzīves jau nodzīvoju(((

Direkotors Humana 07.05.2012

Palidziet man tikt uz Tvaika ielu!

HAAA KĀ PSIHO TE VECIS VIENS:) LOL

Kad nupat te aplika sievietes ar tadu pasu tematu, bija ok. ka vīriešus dažs zog nikus un tupi izpildas.