www.sudzibas.lv Arhitekts Aigars Poļavins Paņem samaksu un nesniedz pakalpojumus

Arhitekts Aigars Poļavins - Paņem samaksu un nesniedz pakalpojumus

2019. Gada jūlija mēnesī vērsos pie arhitekta Aigara Poļavina (dzimie 1993. Gada 04. Augustā) ar lūgumu veikt man piederoša īpašuma (dzīvokļa) vienkāršotās renovācijas saskaņošanu Rīgas būvvaldē. A. Poļavina kontaktus atradu sludinājumu portālā ss.com. Pēc dzīvokļa apskates un dokumentēšanas vienojāmies par darba izpildi, laiku un samaksu. Tika veikts avansa maksājums 180.00 eur apmērā. Pēc divām nedēļām, kad pasūtītajam pakalpojumam bija jābūt gatavam no arhitekta nebija nevienas ziņas, kā arī ar viņu nebija iespējams sazināties. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem sazināties ar arhitektu, uz telefona zvanu atbildēja viņa kolēģis un informēja, ka A. Poļavins iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā un vēl nav zināms kad atveseļosies. Divus mēnešus vēlāk izdevās sazināties ar pašu A. Poļavinu un vienoties par darba izpildes pagarinājumu. Arī šajā termiņā netika izpildīts uzdevums. Kādu brīdi arhitekts nebija sazvanāms (neatbildēja uz telefona zvaniem un dažas reizes telefons bija izslēgts) . Kad izdevās sazināties, A. Poļavins nepaskaidrojot kavēšanas iemeslus, lūdza izpildes termiņu pagarināt. Atkārtoti jau pēc vairākkārtējiem neveiksmīgiem mēģinājumiem vienoties ar A. Poļavinu par darbu izpildi, sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un vēlējos atteikties A. Poļavina pakalpojumiem. A. Poļavins atteicās atgriezt veikto samaksu, minot, ka darbs ir ieguldīts un atkārtoti lūdza pagarināt darba izpildes laiku. Līdz šim nav saņemts pakalpojums. Policijā iesniegts iesniegums par krāpniecību.

E

L Lepi 18.06.2020

Šai personai patīk slepties zem cita vārda https://www.sudzibas.lv/search?q=Dainis+%C5%A1mits. Ja atpazīstat, tad ar iesniegumu policijai.