www.sudzibas.lv APTIEKAS BAUSKĀ PENSIONĀRU APKRĀPŠANA

APTIEKAS BAUSKĀ - PENSIONĀRU APKRĀPŠANA

Nesen ciemojos pie vecvecākiem Bauskā un nācās dzirdēt viņu sūdzības par aptiekām Bauskā pie tam abām. ES nezinu cik NEKRIETNIEM cilvēkiem ir jābūt, lai apkrāptu pensionārus.
Mans vectēs aizgāja uz "veco" Bauskas aptieku, lai nopirktu zāles, makā bija 70 lati, viņš slikti redz, (tuvredzība)iedeva pārdevējai prasītos 30 latus par zālēm, viņa paņēma, bet viņš pamanīja, ka tā kaut ko aizbāza arī zem letes. atnākot vecmāmiņa pārskaitīja naudu, un pietrūka vēl 20 latu. vectēvs saprata, ka tika apšmaukts un devās atpakaļuz aptieku. tur aptiekāre pārskaitīja kasi un tikai 10 lati kasē izrādījās lieki, tos atdeva, bet kur pārējie viņa "itkā" nezina. Tas pats notika arī otrā aptiekā pāris mēnešus atpakaļ ar manu vecmāmiņu, aptiekāre paņēma vairāk naudas nekā vajadzēja, un to vecmāmiņa saprata pēc tam, pārskaitot savu naudu un pārskatot čeku, jo tobrīd ļoti steidzās uz autobusu! atpakaļ negāja. ES nezinu kas ir tie nožēlojamie cilvēki, un man ir pretīgi apzināties to, ka viņi uzdzīvojas apkrāpjot nabaga pensionārus, kas tā jau gandrīz visu savu pensiju iztērē zālēs!
Dievs jums liecinieks!

V

S smīkņa 21.06.2013

Tavs vectēvs naudu spēļu zālē notrieca, par aptieku pasaku viņš pēc tam izdomāja, lai viņu vecmutere nebārtu.

Ausainītis 21.06.2013

Diez vai vājredzigie spelē azartspēles, jo tur vajadzīgas normālas redzesspējas. Drīzāk vecais aizšļūca uz publisko namu, jo šķīrbu mazā galviņa atradīs arī bez redzes palīdzības.

M mimo 21.06.2013

Не издевайтесь над дедулей.

Ausainītis 21.06.2013

Дедушка и сам знает, куда деньги девать.

S smīkņa 21.06.2013

Bet vecmutere arī nav nekāda dieva dāvana, viņa uz adatas sēž. Paskaties uz viņas vēnām.