Aptieka lauma, Valmiera, brīivības iela 2, pārdevēja inese zeltiņa - Slikts serviss

Iegāju 13.02.2024. Jau minētajā aptiekā ar receptēm. Pārdevēja inese zeltiņa, ļoti nelaipna. Uzreiz jau nepatika receptes, izskanēja komentāri, ko tas onkulītis (domāts ģim. Ārts) iedomājas, es nesaprotu kas te vajadzīgs. Visvairāk mani aizskāra teksts, kas jūs uz ielas dzīvojat (receptē nebija norādīta pilna adrese) , es tiku pielīdzināta bezpajumtniekam. Visu laiku bija jānoklausās aizvainojoši komentāri. Un man bija jājūtas vainīgai, ka es vispār esmu slima, un esmu tur aizgāJusi. Ar šo konkrēto pārdevēju man šī jau bija trešā pieredzes reize (arī zināšanu līmenis viņai nav labs) , šī pēdējā bija visbriesmīgākā. Ja man vēlreiz būs jākontaktē ar šo pārdevēju un viņas ''izcilo'' apkalpošanu, meklēšu variantus, kur vēl šo situāciju nosūtīt.
Pārējie šīs aptiekas pārdevēji ir ļoti laipni un atsaucīgi.

K