Apsardzes Mācību Centrs Daizpon - Apsardzes kursi

Apsardzes kursi. Praktiskās un teorētiskās nodarbības, ieskaitot metodiskos materiālus. Apmacība uz DATORIZĒTAS MĀCĪBU-TESTA PROGRAMMAS(ka policijas eksamenā). Noformēšanas brīdi tiek izsniegta izziņa par apsardzes kursu apmācības sākumu un pēc vēlēšanās palīdzam ar darbā iekārtošanu (strādāt Jūs varēsiet jau apmācības stadijā). Apmācība notiek dienas un vakara grupās. Piedāvājam arī:- sagatavošana sertifikāta pagarināšanai - Euro 40- pirmās medicīniskās palīdzības kursi - Euro 40- ieroču kursi, ieroču atļauja- Euro 50.Mēs atrodamies Ieriķu iela 15, Rīga(blakus t/c Domina ). Akreditēts apsardzes mācību centrs "Daizpon". Курсы охранников - 80 EUR за полный курс обучения. В стоимость включено всё, в том числе и методические материалы. При оформлении выдаётся справка о прохождении курсов и по желанию помогаем в трудоустройстве. (причём, работать Вы можете начинать уже на стадии обучения). Так же предлагаем:- подготовка к продлению сертификата - EUR 40. - курсы первой мед. помощи -EUR 40. Мы находимся на ул. Ieriķu iela 15. Акредитованный учебный центр "Daizpon".

D

P patiess 11.05.2015