Apsardze nepilda savus pienākumus - Slikts serviss

Sveicināti. Bieži iegriežos t/c zoom. Un esmu ļoti nepatikāmi pārsteigta. Ņēpieteik ka apszrdzes darbinieki nepilda savus pienākums, tas būtu novērot un laicīgi nepieļaut zadzības. Tā vieta viņi ir manīti veikāla mīcoties ar pārdevējām pa stūriem! Man patiešām nepbija patīkami to novērot. Un man pat ir zināmi tādi gadijumi, ka apsradzes darbinieki ar pārdevējām paši zog. Tad man ir jautājums, vai veikaliem ir vajadzīga apsardze. Paldies.

S Sfinksa7 03.06.2016

Varu piekrist par t/c "Zoom" "fantastisko" apsardzi. Dažreiz liekas, ka viņu pamat uzdevums ir dzenāt ratiņu stūmējus par nepareizi noparkotiem ratiņiem. Kā arī ļoti nepatīkamas emocijas rodas, kad katra māmiņa, kas atnākusi uz šo Rimi ar mazu bērnu tiek uzskatīta par potenciālo zagli. Apsargi nekautrējas skriet pakaļ pie izejas durvīm un pieprasīt, lai rāda čekus jo redziet uzreiz pie kases bērnam tika iedota rotaļlieta par ko tika samaksāts...jo bērni ir nepacietīgi un grib visu uzreiz, bet apsargam likās aizdomīgi, ka samaksājot par pirkumu gandrīz 100 eiro un nepīkstot sensoriem - manam bērnam mašīnīte, kas pēc pirkuma iedota rokās pēc apsarga trulā prāta spējām visdrīzāk tikusi nozagta. Un jā.. tam visam pa virsu man nepakautrējās aizrādīt, pēc tam kad čekā tika atrast šis rotaļlietas pirkums, tad laikam nebija par ko piekasīties un uzbrēca, ka redziet ar bērnu ratiem- mašīnu ārā pie mašīnas nevarot braukt. Drīkst tikai līdz ārdurvīm. Kad pajautāju apsargam vai tas kaut kur ir rakstīts, lai brīdinātu vecākus par to laicīgi, šis fantastiskais kungs spēja tikai burkšķēt, ka ārā nedrīkstot. Piedāvāju šim apsargam pēc tā, ka pazemoja mani un manu bērnu par zagšanu.. aizstiept manus 5 iepirkuma maisus un lielo ūdens burku līdz mašīnai jo redziet mani nebrīdināja ka nedrīkstu ar ratiem braukt ārā. Tad apsargs ar informāciju... bet obligāti ievediet atpakaļ ratus, zaudēja par mani interesi.
Būtu labāk vaktējuši tos autozagļus, kas uzlauž mašīnas pie šī t/c pēc shēmas kamēr pircēji iet veikalā zagļi vienu no savējiem sūta no pakaļas potenciālajam upurim lai sazinoties nodrošinātos ka potenciālais upuris pēkšņi neatgriežas atpakaļ pie mašīnas, tikmēr pārējā banda mēģina uzlauzt mašīnu vai aizdzīt to.

Latviešu tautas 04.06.2016

Этот торговый центр где находиться? В Даугавпилсе или Лиепае? А может в Валмиере?.. Вы когда размещаете жалобы на торговую точку, хотя бы адрес пишите...

S Sfinksa7 04.06.2016

Pirmajā sūdzībā ir konkrēti norādīts, ka tas ir t/c "Zoom". Tos, kam tas interesē, zin kur šis centrs atrodas. Tie kas nezin, bet ir interese var atvērt Google un izlasīt šī t/c lokācijas vietu - Rīga, Maskavas iela.
Un sūdzība nav par pašu t/c, bet par šī centra apsardzes netaktiskumu.
Paldies.

A Ainars Klavins 08.02.2020

Es tā saprotu ka sūdzības sakstītājs ir turējis svecīti kad apsargi mīcījās ar pardevējām?