Apollo Gym

Veikals kā parodija par labu apkalpošanu. Tad vienu dienu viņiem atlaižu kartes nevar izmantot, tad prece veca. Sestdien iepērkoties veikalā pirku DVD filmu, cena uzspiesta uz filmas 1.29Ls, kasē parādās 1.39Ls, prasu kasierei Svetlani, kas par lietu, viņa man atbildēja, ka esot tikai kasiere un par to neko nezinot, uz šiltītes zem vārda viņai rakstīts kasiere- pārdevēja. Filmu jau paņēmu, bet nav jau tā lielā uzticība man šim veikalam, bardaks Jaunciema Maximā it liels!!!!!

A anti 28.07.2006

tur vispār strādā tikai kuces!!!!!!!!

D Dace 02.03.2007

Diemžēl arī man ne visai patīk iegriesties šajā Jaunciema MAXIMA veikalā. Bieži no plauktiem,nav izņemtas pārtikas preces ar notecējušiem termiņiem.Reiz pat vakumā iepakota kūpināta gaļa (ar it kā vēl derīgu liet.termiņu) izsauca simtomus kas raksturīgi nepiemērotā temperatūrā uzglabātam pārtikas produktam. Bieži nav iespējams nopirkt arī visas ikdienā nepieciešamās nepārtikas preces: lielam,garam augumam piemērotas zeķubikses,normāla izmēra atkritumu maisus,utml. Salīdzinot ar tās pašas firmas Maxima Rīgas centra veikaliem preču izvēle stipri mazāka,kā dēļ savai ģimenei nepieciešamo patstāvīgi vedu no Rīgas centra pārtikas veikaliem.(kas nav īpaši ērti)

K karina 28.01.2008

Komentēja: Anti 28-07-2006
vibiraj virazhenija! kasir na kase sidit i ne znaet kakie ceni v zale, esli skaner pokazivaet cenu, to ne ona eti ceni vidumivaet,a rukovodstvo kotoroe vvodit eti ceni v sistemu!

N nata 01.04.2008

ko lai saku, pati stradaju vekala maxima, esmu kasiere, varu teikt to kad kasieres tiesam nav vainigas kad cenas dazreiz nesakrit. dazreiz ir vainigas pardevejas kas par tam precem atbild, uzlime nepareizu cenu vai kaut ko sajauc, un vel loti biezi mainas cenas precem, diena vairakas reizes mainas, un tad nespej izsekot lidz...ir tadi gadijumi bijusi, kad sakuma precei ir viena cena bet pec pustundas tai precei ir cita cena.nu tu ir vainigie vadiba, kas tas cenas liek precem.

E eze 21.07.2013

Jaunciema MAXIMA-veikals kā parodija par labu apkalpošanu vēl joprojām!

Vienīgā darbiniece, kas atrodama zalē krāmējoties gar plauktiem ar uz darba virssvārča uzšūtu tekstu "pajautā, es palīdzēšu" vispār nesaprot latviski NEVIENU VĀRDU! Šis fakts mani nošokēja, jo neiepirkos Krievijā, bet Rīgā. Interesējos Valsts valodas centrā, kur Maximas vadība bija sniegusi atbildi, ka norādītajai personai latviešu valodas zināšanas nav vajadzīgas, jo viņa nestrādājot tirdzn. zālē !!!??? Un vispār komercfirmas saviem darbiniekiem valodas zināšanas prasa pēc saviem ieskatiem!!!???

Vai nebūtu MAXIMAS veikali vispār jāignorē un jāiepērkas veikalos, kuros valsts valodu saprot visi veikala zalē esošie darbinieki!?