apkaimes.lv - apkaimes.lv

www.apkaimes.lv ir ļoti interesana un jauka mājaslapa, kurā ir sīki aprakstīts par visām Rīgas apkaimēm, jeb rajoniem.
Uzzināju tik daudz un tiešām iepatikās lasīt, kā arī pati un citiem iesaku aizbraukt uz vietām, kurām nav būts un var visu izlasīt, kas atrodās, kā nokļūt, tomēr problēma tāda, ka tur ir novecojusi informācija un žēl, ka administrācija nespēj pacelt savas pakaļas no krēsla un atjaunot reizi gadā vismaz informāciju par rajoniem, jo ir lietas, kas mainījušās.
1kārt, uz Beberbeķiem vairāk nekursē autobuss 9 reizes dienā, bet jau sen vairāk, tāpēc arī ir izmaiņas topa vietā, kur jau Beberbeķu rajonam ir augstāka vieta un vairāk nav pēdējā vietā, tāpat arī citiem rajoniem ir būtiskas izmaiņas un jaunumi.
Laiks izlabot un atjaunot info. Tik labi izveidota mājaslapa un tik vien kā izpildīt savu pienākumu, rediģēt, atjaunot informāciju, lai nemaldinātu apmeklētājus. Paldies

Z

J jackel 09.01.2011