www.sudzibas.lv apgers ...nav josta

apgers - ...nav josta

Aizbraucam ar draudzeni Daugavpili pie vinas vecmaminas, aizgajam uz tirgu, iepatikas viena forsha kleita ar jostu --- vispar ta josta bija forshaka ne ka kleita, nopirku --- 37ls. Atgriezos Riga, majas gribeju vel uzvilkt, ak shausmas --- josta nav nekur . Pazaudet nevareju, tad pardeveja neielika ... ko lai darit nezinu, tachu nebraukshu atpakal, loti talu . Bet bez josta ta gluzi neizskatas.

R

č ČangalsPleška 03.02.2011

V ljubom magazine mozno kupitj!

Z Zinaida 03.02.2011

A u babu6ki kakoi abosranoi verjovki nena6losj, 4tob ispolzovatj vmesto reme6ka?

Z Zz 03.02.2011

Zinaidai ir apsukats vibrators .

Z Zinaida 03.02.2011

A ti svoi daze obgrizla, ne tolko obsasala!

Z Zinaida 03.02.2011

A pantaloni u babu6ki za sarai4ikom slu4aino ne poterjala?

I iveta 04.02.2011

a mossk zinaida emacisies beudzot latviskirakstiit!besii krievi!vaacies uz savu srano krieviju!

I iveta 04.02.2011

ups! :)

č ČangalsPleška 04.02.2011

Iveta, a s kakih por zope slovo dali?

Z Zinaida 04.02.2011

Ivetai steidzami jāņem latviešu valodas privātstundas, lai varētu emacities vai iemuļļāties latviešu valodā beudzot!Par to krieviju tu pārāk nebēdā, labāk laidies uz Īriju vai Grieķiju nēģeriem pautus kasīt.

L LAURA 08.02.2011

Zinaida- "iemācīties", vai "emacities". "Beidzot", vai "beudzot". Kuram te privātstundas pietrūkst?

Z Zinaida 08.02.2011

A mne do pizdi!