Apģērbu,Apavu veikals ''Dīva'' - Slikta kvalitāte apaviem

Tik slikta kvalitāte apaviem un tik augstas cenas...
Iegādājos zābakus par 40Ls un garantijas nekādas vienīgais man ir čeks.Ar zābakiem nostaigāju vienu mēnesi un tie'jau saplīsa,bet par cik mainijās sezona zābaki nostāvēja skapī un atkal atsākoties sezonai ņēmu savus zābakus un nesu pie kurpnieka.Mūsu pilsētā ir 4tras kurpnieku darbnīcas un nevienā no tām zābakus nav iespējams sataisīt.Kopš'iegādājos zābakus ir pagājuši 6mēneši un vienu no tiem es viņus esmu uzvilkusi.Varbūt ir mana vaina,ka vajadzēja viņus nest atpakaļ uz veikalu jau tad kad biju nostaigājusi 1mēnesi,bet garantijas man nebija viņiem un ar čeku nezinu vai varu kautko pierādīt.Kautgan kurpnieki man teica,ka tā nav mana vaina bet ražotāju vaina,jo slikta kvalitāte.
Tā nu nezinu ko darīt,jo zābaki skaisti un ārā arī žēl mest.Bet zinu to,ka veikalos ''Dīva'' vairs nepirkšu ne drēbes ne apavus,jo cenas ir dārgas un kvalitāte ļooooooti slikta.Esmu apbēdināta un pateikšu arī visiem saviem draugiem,lai uz šo veikalu neiet.

Minesota 01.10.2012

Uz čeka ir datums, kad pirkts. Un zābakiem, ja nemaldos, tad ir divi gadi garantija.

E everita 02.10.2012

Apģērbu veikalā "dīva" kuldīgā sūru ielā, pārdevējas pašas novalkā drēbes un pēc tam pakarina atpakaļ veikala plauktos.
Tad jau "dīvai´" vajadzētu būt mazlietotu apģērbu veikalam!
No pārdevēju puses tas tiešām ir cūciski! Pašas pārpūtušās, pat nepatīkami ieiet!

Ausainītis 02.10.2012

Ja vēl gadās nopirkt miroņiem domātus apavus par krietnu cenu, jautrība ir krietni lielāka!