www.sudzibas.lv apģērbu veikals VIGO cūciska attieksme pret darbiniekiem

apģērbu veikals VIGO - cūciska attieksme pret darbiniekiem

Veikals VIGO uz matīsa ielas. Nekad neeiet šeit strādāt,darbiniekiem neapmaksā ne slimības lapu, ne pat atvaļinājumu, bet prasa ļoti daudz.
Telpas ir aukstas, ka nav iespējams normāli strādāt, attieksme nekāda, par inventūru jāmaksā pašiem, jo drošibu pret zagļiem nenodrošina.

J

A alanija 23.03.2013

Kad jus parakstijat darba ligumu, tur skaidri un gaiši -uz 1/2 slodzi, tas nozime 4-5 stundas diena, atvalinajuma un slim.lapa no tas pašas stundu likmes, bet zagšana navar but tur, kur nepartraukti ir divas!pardevejas katra nodaļa.Cita lieta ja zog pašas pardevejas, bet tas ari nekas -paņemt uz 100ls, bet zamaksat 20-30...

M madzj 31.12.2013

Tur tiešām ir drausmīgi. Iztur tajā vietā tikai maucīga paskata "rīkļu rāvējas".Ja kāds tur vēlas pieteikties strādāt, rēķinieties ar "patīkamu darba atmosfēru", sapelējušiem apaviem pagrabstāvā un "dāsnu attieksmi" atalgojuma ziņā no priekšniecības puses.