Apģērbu veikals Mango - Prece apmaiņa

Igādājoties atlaides preci,nav iespējams to apmainīt! Čeks saglabāts, cenu zīme atstāta (nopirkta darba dienas vakarā,nākamajā nesta atpakaļ),jo izrādījās,ka vajadzīgs cits izmērs. Tā pati prece ir pieejama veikalā,vienkārši vēlējos apmainīt pret citu izmēru,bet tas nebija iespējams. Tas jau nebija peldkostīms vai apakšveļa! Kā arī ne jau prasīju atgriezt naudu. Nebūšu pārsteigta, ja šīs pašas kleitas tiks vēl liktas izpārdošanā pavasarī... Dīvaina pārdošanas taktika, arī pārdevējas nelaipnas, darba laikā risina savstarpējas (privātas) sarunas.

N

A aga 12.02.2012

Te izskatās, ka pārdevējas vienkārši ar savu pļāpāšanu bija aizņemtas un gribēja ātrāk tikt vaļā no tevis, jo principā šādos gadījumos maina preci, ja nav nekādu bojājumu un ir čeks.

T traljivalji 19.05.2012

Nu nav LV taada likuma, ka jaamaina prece iisteniibaa, vnk veikali it kaa naak pretii un maina, taa, ka nav ko spredziit..