www.sudzibas.lv Apģērbu veikals KOKOS Ļoti slikta apkalpošana

Apģērbu veikals KOKOS - Ļoti slikta apkalpošana

Vakar biju aizdevusies uz veikalu KOKOS Lāčplēša ielā ar skaidru nodomu iegādāties kleitu kādam īpašam notikumam. Cena nebija svarīga, galvenais, lai der un patīk. Ieraugot milzīgo preču klāstu, sapriecājos un vēl nodomāju, ka ieteikšu KOKOS draudzenēm.
Mani apkalpoja maza auguma blonda meitene (vārda kartiņas diemžel nebija). Pārdevēja bija nelaipna, nedzirdēja manas vēlmes, uzbāzīgi piedāvājot krāsu, kura, ka teicu, man nepatīk. Aizgāju, lai nenogurdinātu jauno dāmu. Sajutos neērti no tā, ka man nepatīk/neder tas, ko viņa izmisīgi grib man pādot, pārliecinot, ka izskatās labi.
Nevajag augstprātīgi attiekties pret klientiem un izrādīt savu neapmierinātību ar to, ka cilvēks nepērk pirmo pielaikoto apģērbu. Pircējam IR tiesības izvēlēties. Ja nebūtu tik briesmīgas attieksmes no pārdevējas puses, noteikti pielaikotu kaut ko vēl, taču kad pārdevējs ieciklējas uz kaut ko vienu un nespēj piedāvāt citus variantus, labāk vispār nepiedāvāt savu "palīdzību". Būtu arī jāvairās no tādiem izteikumiem kā "nu būsim reāli", "nu tas taču skaidrs, ka Jūs...", "nu ļoti žēl, ka Jums nekas nepatīk!". Tas ir tikai un vienīgi attieksmes jautājums. Iesaku meitenei pameklēt citu darba vietu, noteikti ne klientu apkalpošanas sfērā.
Noteikti neieteikšu šo veikalu nevienam. Bet kleitu vakar nopirku. Citur.

put_in_high_low 07.07.2020

Latvija - pārdevēju un pavāru valsts...

K Klientamnavtaisnība 07.07.2020

A pašai izvēlēties nevar, obligāti vajag pārdevēja palīdzību?

A AiK 07.07.2020

Bāžas virsū tāpat kā Drogas