AtrisinātaApa Real Estate - Krāpšana

2018. Gada janvāra mēnesī es ar savu meklējām mājokli uz īri. Interneta vietnē www.ss.com uzdūrāmies uz īpašumu, ko izīrēja Sia „Apa Real Estate ”Olaines novadā cena un nosacījumi mūs apmierināja un piedāvājums, ka īpašumu ir iespējams arī izpirkt. Tika sarunāta tikšanās ar personu, kura telefoniski stādījās priekšā.
Kad ieradāmies aplūkot īpašumu un izrunāt visas nianses, nolēmām, ka šo īpašumu nevēlamies īrēt ilgtermiņā, bet virzīties uz tā izpirkšanu. Mājai nebija pabeigti iekšdarbi, nebija labiekārtota teritorija, kā arī sanitārais mezgls nebija izbūvēts. Ar viņu vienojāmies, ka īpašumu savedīsim ar saviem spēkiem un saviem līdzekļiem līdz gala stadijai un paralēli maksāsim pa daļām 10000.00 eur, kas būs kā pirmā iemaksu, pēc kā tiks slēgts pirkuma līgumu, kurš tiks ienests zemesgrāmatā. 2018. Gada 30. Janvārī tika noslēgts īres līgums. Tā kā vēl izdarīja sīkus iekšdarbus, tad atslēgas mēs saņēmām trīs nedēļas pēc līguma noslēgšanas, lai nesteidzoties varam ievest vajadzīgās personīgās mantas, mēbeles un sadzīves iekārtas. P
ar viņu vienojāmies, ka mājas cena ir 59000.00 eur. Paralēli šai summai katru mēnesi tika maksāta īres maksa 350.00 eur pēc līguma. Šo naudu viņš lūdza maksāt skaidrā naudā.
No 2018. Gada marta līdz šai dienai rūpīgi ieguldot līdzekļus un savus spēkus, esam saveduši kārtībā un labiekārtojuši apkārtni, un ir pabeigti pilnībā iekšdarbi.
Līdz 2019. Gada janvārim viņam tika skaidrā naudā iemaksāts puse no pirmās iemaksas 5000.00 eur apmērā.
2019. Gada janvārī viņš telefoniski paziņoja, ka mājas pārdošanas cena ir paaugstināta uz 69000.00 eur. Vienošanos par pirmo iemaksu viņš lauž, jo viņš esot vēlējies šos 10000.00 uzreiz, jo viņam ir citi īpašumi kuros jāinvestē nauda. Tika izskanēti draudi no viņa puses, ka īpašumu tūlīt ņems nost banka, jo neesot maksāts, īpašums tiks izsolīts izsolē.
Šis teikums no viņa puses, man lika tomēr atvērt internetvietni www.kadastrs.lv un samaksājot 5.00 eur pasūtīt elektroniski zemesgrāmatu. Pēc zemesgrāmatas izprintēšanas mēs sapratām, ka viss īpašums ir dmitrija valdījumā. Telefoniski sazinājāmies ar viņu un tika uzdots jautājums vai swedbank ir devusi piekrišanu, ka īpašums tiks izīrēts trešājāmm personām un kāds tiesisks sakars viņam ir ar dmitrija īpašumu. Uz šo atbilde bija, ka dmitrijs ir izsniedzis ģenerālpilnvaru viņam . Swedbank arī esot devusi piekrišanu uz īpašuma izīrēšanu. Es izmantojot internetbankas palīdzību uzrakstīju bankai ziņojumu, vai banka ir devusi šādu piekrišanu, jo zemesgrāmatā ir atrunāts, ka jābūt šādai rakstiskai piekrišanai. Gaidu atbildi.
2019. Gada janvārī bija tikšanās ar dmitriju dubiču, kā rezultātā ar draudiem tika lūgts parakstīt jaunu īres līgumu ar sia renter pro, jo, ja nebūs parakstīts, telpas jāatbrīvo nekavējoties. 2019. Gada 29. Janvārī (skat. Pielikumu nr. 7) , tika parakstīts jauns līgums, bet iepriekšējais, samaksājot īres maksu skaidrā naudā, tiek lauzts.
Pēc šī līguma parakstīšanas no viņaa un dmitrija puses sākās psiholoģisks spiediens. Mājas cena pieauga līdz 69000.00 eur sākotnējo 59000.00 eur vietā. Viņu uzstādījums bija, lai mana ģimene netiktu izlikta uz ielas, mums jāiemaksā puse no summas un pēc tam otra. Šādu lūgumu mēs atteicāmies pildīt, jo bija jau radusies neticība, ka šī nauda tiks novirzīta swebank hipotekārā kredīta dzēšanai, lai atbrīvotu īpašumu no ķīlas.
Kad viņam jautāju, lai uzrāda bankas rakstisku piekrišanu par to, ka ir atļauja tirgot īpašumu, uz ko viņa atbilde bija, ka tā neesot mana darīšana.
2019. Gada martā sapratām, arī to, ka šis īpašums nesastāv no diviem atsevišķiem zemes gabaliem, neskatoties uz to, ka ir uzbūvētas 2 mājas. Pēc būvvaldē apstiprinātā projekta, ēka ar nr. 156 ir saimniecības ēka, kuru mēs dotajā brīdī īrējam.
No puses tika vēl spēcīgāk psiholoģiski spiests uz to, ka viņam vajag naudu, lai pārdalītu īpašumu, kuru mēs vēlamies pirkt. Nekas papildus netika dots, jo tekošie maksājām īres maksu. Noviņa puses nebija nekas izdarīts, lai būtu ticamība, ka solījumi tiks izdarīti.
Kopš 2019. Gada aprīļa sāka zvanīt, sūtīt sms, ka māja ir pārdota citai personai un mums ir 3 dienas, lai atbrīvotu telpas. Mēs nepiekritām, jo nebija rakstiskas vienošanās, ka līgums tiks lauzts pirms termiņa.
Tika uzstādīti visu laiku datumi un tika draudēts, ja mēs neņemsim vērā šos datumus, mūsu personīgās mantas un mūs pašus izmetīs ar fizisku spēka palīdzību.
Ir mēģināts ar viņu risināt šo jautājumu pārrunu ceļā ar lūgumu parakstīt vienošanos par termiņu, kurš būtu vajadzīgs manai ģimenei, lai atrastu jaunu mājvietu.
Tika lūgts arī kompensēt ieguldīto gan materiālo vērtību, gan fizisko darbu, lai šis īpašums būtu tādā stāvoklī, kāds viņš ir tagad. Uz šo prasību viņš Un Dmitrijs atbildēja, ka neko mums nekompensēs, lai mēs vienkārši atbrīvojam telpas, jo nāks iekšā jaunie īrnieki.
Katru reizi fakti par jauniem īrniekiem, vai bankas atņemšanu, izsolīšanu izsolē vai pārdošanu ir mainīgi.
Ierodoties manas ģimenes īrētā īpašumā un neuzklausot un nevienojoties par termiņiem, spieda vai nu mēs iemaksājam viņam 69000.00 eur uzreiz vai mums ir 9 dienas, lai atbrīvotu šīs telpas. Ja tas netiks izdarīts, tad viņš to izdarīs ar fizisku spēka palīdzību un mūsu personīgā mantas tiks utilizētas, sadedzinātas un sabojātas. Šāda veida šantāža par prasīto summu par īpašumu, draudot manu ģimeni izlikt uz ielas, ir sākusies no 2019. Gada marta.
Dotajā brīdī cik zināms, Salaspilī ciematā piķurgas šīs abas personas piedāvā tādā pašā veidā īrēt īpašumu ar iespēju to izpirkt.
Https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga-region/salaspils-l-t/pikurgas/gfefe. Html
ir iesniegts policijā un tiesā iesniegums par krāpšanu draudēšanu draudēšanu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta LaSd 06.08.2019

Labdien! Viņš tikās ar mani klātienē. Tikšanās bija veiksmīga. Vienojāmies par summu, ko kompensēs par ieguldījumiem un 08.08.19 gadā es viņam atdodu atslēgas.

L

Komentāri (13)

P PavelReal 26.06.2019

Здравствуйте Кристина, к сожалению буду вынужден обратится в суд с иском о нанесении материального ущерба репутации компании и моей лично. Напоминаю вам следующее
- ваш супруг Юрис Мейерс () который должен был выполнить взятые на себя обязательства по своевременной оплате счетов за аренду не выполнил их , многократные попытки урегулировать этот вопрос мирным путем не принесли результата , кроме обещаний которые длятся уже больше чем пол года мы от вас ничего не добились.

P PavelReal 26.06.2019

Juris Mejers i Kristina - неплатежеспособная и неадекватная парочка , краткая справка об этих людях

https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/buvnieks-par-33-000-eiro-klientam-atved-vien-vecu-delu-kaudzi-un-pazud/

P PavelReal 26.06.2019

к сожалению мы как и многие другие пострадали от деятельности этих людей Кристины и Юриса Мейрса - к несчастью они оказались нашими арендаторами

https://www.sudzibas.lv/jm-houses/northouselv-jm-houses-sia-krapsana-c521422

на этом портале о них есть отдельная ветка - всем будет интересно почитать об авторе этой фиктивной жалобы

P PavelReal 26.06.2019

если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит

N nav20192 02.07.2019

cik smiekligi lasit par nebushanam tiem,kas izkrapa no daudzaam gimenem naudu un salauza cilveku sapnus par savu maju; vienu nesaprotu - juris to naudu ed? starp citu Pavel, jus neesat pirmais, kam juris nav maksajis ires naudu.

ramona 02.07.2019

Pāvels tik daudz komentē...kā tāds vainīgs taisnojās!

Tas skats no malas nezinot ne vienu, ne otru pusi kas ko un kam izdarījis.

J JM Houses Support 15.03.2020

Cien.Sūdzības atbildētājs/a uz kāda tiesiska dokumenta pamata kas apliecinātu augstak minēto ir ievietota šī sūdzība..lūdzu pamatot..

J Juris Čuriks 10.05.2020

Mammai savai kaut ko pamato Jurīti.

J JM Houses Support 10.05.2020

Labdien cien.J.Č..savu pretrunīgo viedokli paturam pie sevis..

B Biznesmenis JM 14.05.2020

Mēs šeit tieši dalamies ar viedokli, viedokli par tavu pseido uzņēmējdarbību.

J JM Houses Support 14.05.2020

Ar viedokli var dalīties tas jau nau aizliegts, tikai cienītais "Biznesmenis JM" viedoklim ir jābūt pamatotam pēc fakta, nevis piemēram kāda tantiņa teica, ja nevari savu viedokli pamatot tad paturi to pie sevis..

J Juris Marchiello 06.09.2020

Spēcīgi teikts. Nu uz tevi tas noteikti neattiecas jo tev teikt un darīt ir divas pilnīgi pretējas lietas.

Mans viedoklis balstās tikai un vienīgi no personīgās pieredzes ar tevi. Gļēvs balamute, krāpnieks un mazais afērists. Kapēc gan es nevarētu padalīties ar citiem par savu pieredzi ar tavu šaraškina kantori. Ko tieši tu gribi lai es tev vēl pamatoju?

J Juris Marchiello 06.09.2020

Ā un vēl kas Jurīti, 'nav' rakstās ar V nevis ar U. Kuro reizi jau tev aizrādu. Jau iepriekš pateikšu - ņem par labu mērkaķis tāds :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes