Анжела Кузьмина рижская 32 школа 9 клас - кто знает её

кто знает ету девушку Анжелу Кузьмину из рижской 32 школы 9 класа живёт в маскачке на садовникова улице
ЧТО ВЫ МОЖЕТЕ ПРО НЕЁ СКАЗАТЬ

Dannii Disaster 10.04.2013

Es varu pateikt vienu: izskataas peec alkoholokjies un urlenes, krietni aiz 30! Prieksh kam Tev vinja?

J Jānis17 13.04.2013

Tu to sievieti bildē pazīsti, ka ta vari par viņu jau spriest???

Minesota 14.04.2013

Nu ja mācās 9. klasē, tad var būt 15-16 gadi. Šitā izskatās labi nolietota.

Dannii Disaster 14.04.2013

Jānis17: Nepaziistu gan, bet spriezhu peec izskata. Ja viens no vecaakiem ir bijis dzeeraajs, tad beernam tas buus 'sejaa rakstiits'. Un ja meitene 15-16 gadu vecumaa izskataas sliktaak nekaa es (29), tad ko citu var padomaat?

Ausainītis 14.04.2013

Muļķības. Šī nav īstā meitenes bilde, žēl ka viņas profils odnoklassnikos izdzēsts.

Dannii Disaster 14.04.2013

Ausainītis: kaapeec zheel? Gribeeji iepaziities? Es zinu, ka Tev tieshi TAADAS patiik!

Ausainītis 14.04.2013

Es jau sen pazīstu viņu. Tev laikam skaudība? Vai ne, Dannii?

Dannii Disaster 14.04.2013

Ausainītis: Nu ja, protams! Skaudiiba par to, ka Tu paziisti visas Riigas urlas un urlenes? Logiski; kaa tad te bez skaudziibas! LOL.

Ausainītis 14.04.2013

Dannii, urlene esi tu, jo tev nav ne tēvijas ne mājas.Vārdu sakot biezpiena galva!

Dannii Disaster 14.04.2013

Ausainītis: Cik tad reizes var teikt, lai Tu beigtu te trolljot?

Man ir maajas, un pat vairaakas. Ko noziimee 'teevija'?

Labaak jau 'biezpiena galva' nekaa gatavais daunis kaa Tu!

Ausainītis 14.04.2013

Mazmājiņas? Tā padomjlaikos rīkojās pasaules vazaņķi, pieķēzīja vienu, cēla nākošo.