E Ernests31 17.02.2020

Google reklāma netaisa postus forumā zem kāda segvārda un nekomentē katru foruma tēmu ar savu spamu.
Nesasienieties ar to kakta kantori, publiskā ateja.

S Salviste 28.02.2020
Krāpšana

Pēc vairrākkārtējiem brīdinājumiem ignorē savas saistības, te būs darbiņš policijai.
Ārkārtīgi rupja attieksme.

L Ligita - AnyDo.lv 11.03.2020

Labdien, Andri Bērziņ22*1!

Vai Jūs esat šo, it īpaši virsrakstu publicējis zem sava īstā vārda, vai arī aosūdzat krāpniecībā, bet slēpjaties zem cita vārda? Gribētos zināt, kādi Jums ir argumenti, lai to rakstītu? Nepatiesa neslavas celšana, vai ziniet, var tikt saukta pie atbildības.

AnyDo.lv ir portāls, kas ir jau palīdzējis jau pāris speciālistiem rast iespēju papildus paveikt darbus, atsaucoties uz pieprasījumiem.

Es saprotu, ka visvienkāršāk ir sarakstīt melnu žulti, lai savas visas neapmierinātības, kas ir sakrājušās, izpaustu šādi. Principā daudziem šādas publiski pieejamas vietnes ir kļuvušas par vietu, kur izšļākt savu žulti, jo ikdienā, kad vajag kaut ko tik tiešām jēdzīgu pateikt, atbildēt, paust savu viedokli, tad nav dūšas neko pateikt.

Tāpēc Andri Bērziņ22*1 - Jūsu rakstītais ir vienkārši nožēlojami!

O Oskars M 11.03.2020

Pieņemu, daži argumenti varētu būt bijuši šādi:
"Anydo ir baigie spameri, uzbāzīgi liek reklāmu svešas mājaslapas" - fakts, ir forums, kur daudzās tēmās viņu reklāma ir svaigākā ziņa, līdz ar to apgrūtinot sekošanu līdzi ziņām "par tēmu". Nelūgtu, uzbāzīgu reklāmu sauc arī par spamu.
"uzmanieties no šādiem kaktu kantoriem" - noderīgs brīdinājums, jo prakse rāda, ka šī portāla pārstāvju rakstītais un darītais atšķiras. Pārstāvji apgalvoja, ka reklāmas forumā vairs nebūs, un pēc tam salika atkārtoti.
Par paša pakalpojuma kvalitāti nemācēšu neko teikt, bet, izdarot secinājumus no piekoptajām biznesa metodēm, varētu nebūt nekas izcils.

O Oskars M 12.03.2020

Portālā nav nekādu norāžu, kā tiek apstrādāti ievadītie personas dati, nekāda informācija par uzturētāju.