www.sudzibas.lv Antler Reāls krāpnieku un nemākuļu kantoris!!!

Antler SIA - Reāls krāpnieku un nemākuļu kantoris!!!

Šis serviss strādā ar attieksmi - ja tev vajag - tās tavas problēmas. Par izdarīto darbu paņem naudu, par kvalitāti vispār neatbild, veiktos darbus absolūti nekontrolē, čekus par pakalpojumu nekad neizsniedz! 100 % viss,ko viņi dara ir jāpārtaisa. Kā piemērs - bremžu pedāļa vietā nomainot sajūga pedāļa cilindru, vēl pietam lētu ķīniešu, salonā vienmēr ierausīsies ar visām eļļainajām drēbēm, krāsojums pēc 6 nedēļām nolobīsies nost,utt. Nav brīnums ja pēkšņi remonta laikā pilsētā pamanīsiet darbiniekus (šad tad arī alkohola reibumā) braukājam ar jūsu mašīnu. Sarakstu vēl varētu turpināt. Reāls krāpnieku un nemākuļu kantoris!

V

BondsBonds 16.02.2017

Pusi lasīju, tālāk nelasīju - un pilnīgi vienalga! Pa lēto ir pa lēto - grozi kā gribi.