www.sudzibas.lv Anri Slikts serviss

Anri/ Meistaru zemā kvalitāte un salona attieksme - Slikts serviss

Oktobra sākumā piedzīvoju ļoti nepatīkamus brīžus šajā vietā, kas sevi dēvē par skaistumkopšanas salonu "Anri". Pirms ceļojuma attapos, ka nepieciešams manikīrs. Šī vieta sestdienā bija pieejama, tāpēc izvēlējos turp doties. Ierados pirms laika. Lai negaidītu, man piedāvāja manikīru veikt personāla virtuvītē. Tā kā pati esmu strādājusi vairākus gadus skaistumkopšanas sfēra un zinu visas šīs jomas nianses, protams, neatteicu, un taupīju gan viņu, gan savu laiku. Minimālā apgaismojumā meistare uzsāka veikt manikīru. Uz manu jautājumu, vai viņai nav nepieciešama vairāk, gaisma, saņēmu noraidošu atbildi. Nemaz nezināju, ka manikīrs mēdz būt sāpīgs. Ar lielu spēku meistare sāka atbīdīt kutikulas un sagrieza manus pirkstu vairākās vietās līdz pat asinīm. Cietos, tā kā daudz ko saprotu. Gēliša pārklājums nebija kvalitatīvs, vietām zem lakas palikuši vates šķiedriņas un pēc nedēļas sāka dalīties nost.
Meistare dzirdot, ka piesakos pie sava kosmetologa uz uzacu korekciju, pārliecināja šo procedūru veikt pie viņas, norādot uz savu izcilo profesionalitāti. Uzacis, man nokrāsoja melnas, kaut gan lūdzu, grafīta krāsā. Uzacu forma bija nekāda. Uz manu pārsteigto reakciju, meistare piebilda, ka man tāda uzacu forma. Tad man jautājums, kādam nolūkam tad ir paredzēta uzacu korekcija?? Un vēl meistare man veica uzacu korekciju nosmēķējusies, gan elpa, gan rokas meitenei oda pēc cigaretēm. Kas man kā arī šīs profesijas pārstāvim likās absolūti nepieņemami un neētiski!! Šokā par kvalitāti devos prom. Mājās rūpīgi apskatoties spogulī, biju dikti sarūgtināta par uzacīm. Pazvanīju uz salonu un izteicu neapmierinātību. Salona administratore aicināja mani atpakaļ uz salonu. Aizbraucu atpakaļ arī, tad arī saņēmu komentārus atpakaļ un vēl pieprasīja samaksāt 3 eiro, kaut gan par manu samaksāto summu 20 eiro nesaņēmu pat čeku! Esmu vīlusies savas profesijas pārstāvjos! Nekad neieteikšu nevienam doties uz salonu “Anri”.

Morāle: Izvēlies pārbaudītas kvalitātes meistarus un salonus! Necietis un nepaciet! Nebojā savus nervus! Pieprasi čeku! Tu esi klients un tev ir tiesības pieprasīt kvalitāti!

BondsBonds 22.10.2016

Nav čeka - gribi pa lēto - vispār vari nesūdzēties.