Anre Junior/ Ēdienu Fabrika - Nemaksa piegādātajam

Pilnigi nemaksa piegādātajam, ja kads var iedod info kur var atrast to saimnieka bušu priecigs, iebkura info deres: adrese, telefons, kur mašina stav :)

N Nata 26.05.2010

Jums Latvija nav tada likuma, ka briva pieeja Latvijas kompaniju informacijam?

Nosaucas "freedom of information", kur jums sagatavo datus un izsniedz par jebkuru kompaniju par zemu samaksu.

Varbuut Google var paliidzeet

O Oņega 27.05.2010

Ēdienu Fabrika nemaksā naudu piegādātājiem. Gaidiet s...

K kukuu 27.05.2010

tāpēc jau edijs gribusts slēpjas 'draugos' zem cita vārda un maina tos katru dienu!

I Ilze 05.06.2010

Gribusts Edijs 27706266
Zakusalas krstmala 3, katru rītu ierodas ap 10-iem ar kabrioletu

X XXX 07.06.2010

MO 21, mašīnas nummurs viņa. BMW, kabriolets, šķiet trešās sērijas. Pelēcīgs. Šķiet kada 2001-2003 gada varetu būt.
Šodien paziņoja ka Anre bankrotē, pēc div ned pārtraukšot strādāt. Lielākā daļa darbinieku aizgāja prom šodien jau. Un visiem palika parādā, kam par 1, 2 vai vairak mēnešiem. Turklāt izrādās viņš dibinot jaunu firmu! galu galā arī es šodien paliku bez darba un ar parādu par mēnesi un vēl nedaudz. To mazo krupi būs jāpiežmiedz!

Z Zanis 09.06.2010

uzrakstiet iesniegumu VID, tad varbut nedibinas vairs 3 vai 4. firmu... ja nesanemat naudu, tad jums tacu nav ko zaudet. esiet drosmigi!