www.sudzibas.lv Annas Pērle Skropstu pieaudzēšana

Annas Pērle - Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšanā prasās pēc steidzamas kvalifikācijas celšanas meistarei. Uzliekot 3d skropstas pēc 6 dienām man ir izbirušas gan ārējā gan iekšējā plakstiņa stùrìši. Atrunājot to ka visas citas klientes ir apmierinātas un liekot noprast to ka esmu vienīgā kuru neapierina rezultāts.
Jau uzsākot skropstu pieaudzēšanu sapratu, ka netiek atlīmēts/atlipināts augšējais plakstiņš un visu laiku tika braukāts ar vates kociņu gar iekšējo/ārējo acs kaktiņu lika justies nepatīkami. Visbeidzot norādot uz to ka netika uzlikts cc izliekums, kuru pieminēju meistarei vairākkārt, tika atbildēts, ka esmu gaidībās un man labāk skropstas nelikt vispār. Ļoti neprofesionāla attieksme gan no meistares, gan no administrācijas puses. Rezultāts ir šāds sestajā dienā izbirušas skropstas... Palikušas tikai plakstiņa vidus, nav man cerētas cc izlieums un izmesti 30€. Neiesaku!

What? 23.01.2019

Atbalstu, ja tas ir uz kādu pasākumu/ballīti.
Bet kapēc vispār ir jāliek jaut kādas fake skropstas? Vai tad grūti savu dabīgo skaistumu izcelt.

B Brenda Keitija 25.01.2019

Un ko Jūs gaidījāt, esot stāvoklī liekot skropstas?

S SliktsServiss111 24.07.2019

Ari es Annas Perle uzliku skropstas pirms nedelas, jau pirmaja diena pamaniju, ka skropstas vienai acij (labajai) uzliktas labi , otrai acij (kreisajai ) visas uzliktas ta, ka noliekusas uz vienu pusi , nevis ta ka taam jabut, pietam skropstas pielimetas nekorekti, ar lielu attalumu no skropstu saknes. Teicu meistarei, ka gribu 2D apjomu bet vietam salikts gan 3D , gan 4 D lai tik atrak darbu pabeigtu. Jau pirmaja diena diena skropstas saka birt ara . Pec nedelas kreisajai acij jau izbirusi vairaki robi ka rezultata janonem visas skropstas, lai izskatitos pec cilveka. Si procedura man izmaksaja 35 Eur Darbs atgadina praktikantes darbu , nevis meistara, par kuru varetu prasit 35Eur!