Anna Tel.26764863 un 26403740. - Krapniece!

Labdien!Velos izteikt citiem bridinajumu par to, lai nekada gadijuma nesadarbojas ar Annu, kas sevi pozicione ka cilveku, kas izkarto nekustamo ipashumu kreditus. Vinjas telefoni, kurus vinja lieto 26764863 un 26403740. Esmu pati godiga starpniece ar ilgus gadus uzkratu pieredzi. Visas manas darbibas laika nav nacies saskarties ar tik negodigu cilveku. Aizbildinas, ka esot profesionale, tachu vienigais, ko varu teikt vinja ir profesionala krapniece. Izsuc visu informaciju, apvardo ar savam krapniecibas shemam, apiet godigus cilvekus un tai vieta, lai atrisinat savaritas ziepes, var pateikt tikai - Pashla ti nah..utt. Tapec pirms izdomasiet sadarboties ar vinju, apdomajiet vai gatavi uznjemties tadas problemas..
Pati esmu apedzinaajusies un citiem no sirds iesaku uzmaniities!!