www.sudzibas.lv Ankor Baltic Par atsauksmi facebookā - iesniegums uz policiju

Ankor Baltic - Par atsauksmi facebookā - iesniegums uz policiju

Jā kāds neatcerās šo story: gadiem ilgi piedalos "facebook" izlozēs. Šī firma arī taisīja izlozi, kurā rezultātu, es uzskatu par negodīgiem. Atstāju tur pats "atsauksmi" un sākas, vārds aiz varda, sūdzība šeit un kādu dienu man atnāk aicinājums uz policiju!
Kārtējo reizi firma rāda savu sēju, ne tikai kā izlozes organizētāji, bet arī kā cilvēki.
Ar paziņu jūristi jau gatavojām iesniegumu uz Vid un valsts valodas inspekciju, lai mazliet pabojā nerviņus, kā ari lielo rakstu uz presi.
Kaut kā tā. 21. Jā datumā, pēc policijas, atrakstīšu kas ir bijis tālāk.

Papildināts put_in_high_low 12.07.2020

Ankor Baltic - netrāpīju ar vienu burtu.

Papildināts put_in_high_low 12.07.2020

Mēģinājam ar jūristi sazināties caur DM "Facebookā" - neizlasīti, kā arī atstājot jaunās "Atsauksmes" turpat, kuri bija dzēsti.

L Lailailai 12.07.2020

Spēju iedomāties kādā stilā un vārdiem tika ieturēta atsauksme publiskā sociālā lapā, ja reiz policija izvērtēja šo gadījumu par administratīvi sodāmu.

M Mego izmeklētājs 12.07.2020

Beidzot kāds ar lielu muti tiek aicināts paskaidrot savas darbības un izteikumus.

T Taisnīgums99 12.07.2020

pilns ar tadiem, kas uzraksta/filmee ko dara pret viniem, bet pashi par sevi neko! padib((((

T Taisnīgums99 12.07.2020

Kartejais mulaps, kas 90% noklusee! Tu vispirms uzraksti ko pats dariji, ko rakstiji, kadus apvainojumus rakstiji/teici un ko draudeji. Un tad tikai raksti par uznemumu!