www.sudzibas.lv Aniva Skolu ēdinatais

Aniva SIA - Skolu ēdinatais

Nu kauna nav šitai Anivkundzei, darbiniekiem algas par maiju sola izmaksāt septembrī!!! Kauna nav!!!! Mums visiem jacieš, jo viņa taisās vērt jaunus objektus, par mūsu neizmaksatām algām. Un savai muterei svin jubilejas, un darbiniekiem, kam nav izmaksajusi algas, un visiem lielas par to kas viņiem dziedāja jubilejā . Nu par labu viņai tas gan neies. Dievs nav mazais bērns, gan drīz visa nauda aizies uz zālām!!!!!! Laikam domā ka mūsu bērniem visu vasaru ēst nav jadod????? Un pasiem nav jaēd!!! Lai tak pati need, tievak pakaļa paliks. Kur nu vel grāb, grāb, un grāb, bet izkontrolet ne pati, ne viņu slavenie vietnieki nevar, darbinieki zog ka vien var, jo kontroles NAV!!!! Nu drīz saksies mācību gads un būs kur iebāzt vecus produktus no viņas Elvi veikaliem, nabaga bērni, ja vecaki būtu zinājuši ar kādiem produktiem baro viņus bērnus. Bet Buliņa piespiež pavārus pārstrādāt veco pārtiku skolas un bērnudārza virtuvēs, kur viņa saimnieko. Nu tagad gaidīsim kur viņa vel vines, tur arī būs atverti jaunie veikali. Baiga biznesa ledija. Un galvenais visiem melo!!! Pieaugusu sieviete, kauna lieta!!! Un vecums jau nāk tuvak, un jau sākusi piemirst kam ko sameloja, bet cilveki apkart nav muļķi, visu redz un saprot. Kauns par jums INESE BULIŅA!!!!!!!

Komentāri (3)

V vecā kotlete 31.07.2012

Viņas vietnieki ir pilnīgi nemākuļi vai arī ir bez izglītības, jo tas, kas notiek tajā kantorī ir galīgi zem katras kritikas. Ieteikums - šīs firmas darbiniekiem pārbaudiet vai par jums vispār tiek maksāti nodokļi.
Ieteikums - mūsu valsts PVD beidzot sāciet pārbaudīt šo uzņēmumu! NEVIS ŅEMT...
Un tas pats attiecas uz VDI.
Esmu sašutis par mūsu valsts iestādēm kuras pieļauj, ka mūsu nākotni indē ar vecu produkciju un grābj naudu ŠADA TE...
Neiesaku nevienam tur doties strādāt jo varat arī palik bez algas.

A Agnese Lopatina 01.08.2012

Nu nodokļus viņa laikam kartīgi nemaksā, un jutas pati ar savu stulbu meitiņu ļoti labi.
Un tie veikali ELVI_ Marupē, Ķekavā, Berģos, Malpilī, drīz nabaga bērni no blakus skolam noedīs visu veco partiku, kas krajas viņai tajos veikalos kur viņa liek nenormalas cenas. Nu tagad gaidīsim kura rajona tiks atverts vel ELVI veikaliņš, kur srada SIA ANIVA.

L Lava 20.01.2013

Hmmm, cik zinu es, SIA Aniva veikals Berģos nav!! Agnesītei vajadzētu precizēt info un tad kaut ko dirst, labi, ka vismaz to smirdoņu nejūt, bet Agnesītes mājā gan nes visai nelāgi!! Pārliecinies par info un tad kaut ko gudru vervelē.

VECĀ KOTLETE, IETEIKUMS TEV: ja tev kaut kas nepatīk, tad sēdi biksēs un attīsties!!! :D Cik es pazīstu Anivas darbiniekus, tad visi ir apmierināti ar algām, kas tiek izmaksātas laikā. Ja arī paziņai nokavē dienu, divas algu, tad tas ir kā spļāviens jūrā, ja salīdzina uzņēmumus, kas nemaksā mēnešiem ilgi algas. Vajag tikai gribēt strādāt, tad arī Inese izturas labi. Vēlreiz uzsveru vārdus: vajag GRIBĒT darīt uzticētos darbus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes