www.sudzibas.lv Aniva kopumā par darbību

Aniva SIA - kopumā par darbību

Sia ANIVA nodarbojas ar skolēnu ēdināšanu skolās Rīgā un Rīgas rajonā, līdzipašniece - Inese Buliņa. Darbiniekiem mēnešiem neizmaksā algas, visus darbiniekus apsauka par zagļiem un pie tām kliedz ka nenormālā. Firmai pilns ar parādiem. Piegādātāi vairāk nedod preci, jo parādi ir vienkārši neriālie. Kur viņa dabon produktus bērnu ēdinašanai van zināms. Bet to ka Buliņas kundzei ir šādi parādi nav ko brinīties, jo uzcēla sev apaļo māju un nopirka jauno Volvo džipu. Ta ka ja jums pat nav darba nekad nenāciet strādāt pie šīs Anivkundzes, jo strādasiet par velti.

I

Z zinošs cilvēks 08.10.2010

Piekrītu visam! Visa ecā produkcija tiek atdota bērniem. Buliņai vis nāks atpakaļ, ja ne viņai tad viņas bērniem. Un kāda ''Laimdotiņai'' vispār ir izglītība, interesanti, cik firmas viņa ir jau nogremdējusi? Bet Buliņu tādi darbinieki apmierina! Viņai ir ne tikai darba attiecības ar Mārupes vidusskolas direktoru, bet arī privātas saistības, kas ietekmē SIA ANIVAS darbību skolā. Ir teiciens :''Dūmi nav bez uguns!''

S SILVIJA 08.10.2010

Vai kāds no šiem ķērcējiem par sliktiem darba apstākļiem un netaisnību ir kaut vienu reizi bijis darba inspekcijā un uzrakstījis iesniegumu par algu konvertā????Ja gatavojat no veciem produktiem, kāpēc neizsaucat PVD vai skolas MEDMĀSU????? Ja nemaksā nodokļus un tam ir pierādījumi, kāpēc neejat uz VID???Vai varbūt Jums tai konvertā ir bijis par maz??? Jautājums, ko Jūs vaukšķetāji esiet izdarījuši, lai novērstu visus šos pārkāpumus????

K Kaimiņš 08.10.2010

Silvija, visiem darbiniekiem liek slēpt šos produktus kad nāk PVD, un ja gadījuma viņi to neizdarīs, tad kartīgi dabūs pa mizu. Un pie tām bus par visu vaiņīgi, un vel dabūs maksāt sodu.

D Darbinieks 09.10.2010

Es jau ilgi strādaju šajā firma un man NEKAd nebija problemas ar algu un es neredzēju ka Inese Buliņa kliedz uz saviem darbiniekiem un apsauka vel.varbūt jums vajag paskatities uz sevim un Jūsu darbu.Visus ēdienus ko mēs gatavojam bērniem, mēs gatavojam no labiem produktiem un viss pirkam no firmas.Kas par muļķībam Jūs šeit runajat, padomajiet par to.

. ............. 09.10.2010

Laimdota jābeidz vienreiz klačoties un vienreiz jasak strādāt sia anivas labā ! Jo vina apruna gan I.Bulinu aiz muguras un arī darbiniekus !

G Gunta 09.10.2010

Darbinieks, interesanti gan sanāk, gandrīz visi komentāri ir negatīvi, bet vienīgi jūs rakstat ka ta nav taisnība. Nu tad sanak ka visi šie cilvēki melo???? Bet jums laikam gan lika rakstīt pozitīvo komentāru. Un interesanti zināt kura ir tā skola, kur neved vecu pārtiku un kur laicīgi maksā algas, kur neapsaukā par zagļiem????????

G Gunta 09.10.2010

Un vel, interesanti uzzināt kurās skolās strādā sī BRĪNUMANIVA???????

L lia 10.10.2010

Nostradajot saja firma, ari es tiku prom ar nelabu slavu-ka zagle un ko tur Bulinas kundze vel izdomaja.Treknie gadi lava uzplaukt firmai, visi stradajam centamies, bet krize iebelza ari Aniva, sanemtie krediti kluva nereali samaksajami-nu luk viss skaidrojas visi saka organizeti zagt-firmas ienakumi krist, kas visai nezvozitatei pamats.Inese tavs skopums nesis Tev pasai sliktumu, kas jau redzams.Es nabagaka nepaliku bez tas neizmaksatas naudas, lai ta paliek tev zalem, noderes.Tava atieksme pret cilvekiem - cel neslavu Tev...

M MammanoĶekavas 10.10.2010

gan ir interesanti vai uz uz šo bērnu dārzu, kur iet buliņas dēls viņa iegādājas kādu pārtiku- veco, ar iztecejošo derīguma termiņu, vai varbūt prieks savēja ved visu svaigu? Un maksat tādu naudu par ēdinašanu un dabūt tik maziņas porcijas. kauna jums nav!!!

D Darbinieks 10.10.2010

Man tad ir jautājums Jums cienijāmi kollegi, kāpēc Jūs pēc biržas atpakaļ skrienāt strādat Anīvā?Tā ir taču slikta.Man interesānti kur tad maksā tadu lielu algu?darbiniekam ir labi kad viņš saņem savu algu konvertā, tapec ka ne visi var samaksāt 60 latus par nodokļiem.gandrīz visas firmas saņem konverta algu.Ar tadu situāciju musu valstī Jums vajag priecāties par darbu, bet ne apsaukat to ar sliktiem vardiem.Ejiet strādāt citā vietā.

N nedarbinieks 10.10.2010

cienijama kolege varbut jums konverta labu algu maksaja, bet vina pienemot darba cilveku apsola labu algu, bet pectam maksa pavisam citu ne apsolito.Un noskaita nodokli taka vinai tiek kabata.Diemzel iestajoties darba birza vina pec tam izdoma melus un izmet no darba.Un ar tadu bezdarbnieka pabalstu, kadus sanem pec vinas nodokla nomaksas un konverta algas pat divas nedelas nevar izdzivot.LAi vina pati padzivo ar tadu pabalstu.

D Darbinieks 10.10.2010

Es vel strādaju tur un par algu nevaru neko runāt, es zinu vietas kur maksā 150 latus, bez konverta, un jūs gribāt tadu algu?

N Nedarbinieks 11.10.2010

Uz biržu visi iet, jo Buliņa visus uz vasaras mēnešiem atlaiž no darba, partraucot darba stāžu, un ja runat par alga, tad solīta alga tomēr ir mazāk ne kā izmaksāta. Un varbūt labak aiziet strādāt tur kur maksā mazak, bet tur būs laba un mierīga atmosfēra un tevi tur cienīs, un neteiks ka tu esi zaglis, nekliegs uz tevi klientu priekšā un nepazemos. Un diez vai visi šie cilveki apmelo šo Anivu.

S SILVIJA 12.10.2010

Vienalga palieku pie sava, ja varat tikai noriet un neko nedarīt sevis un bērnu aizstāvībai, tad nav ko piesārņot internetu, tikai puskoka lēcēji vien esat!!! Kurš no aizvainmotajiem vai no darba aizejošajiem ir rakstījis sūdzību, neviens, nu tad turiet savas mutes ciet, nīkuļi!

A Anita 12.10.2010

Nu nemaksā viņa solītas algas, un ja neviens nesūdzās nekur ta ir viena lieta.Bet kā viņa var atļauties ēdināt bērnus ar pārtikas produktiem kuriem beidzies derīguma termiņs???? Protams viņas veikalā visu partiku neizpērk, un kur tad viņu likt, lai nebūtu zaudējumi, protams uz skolas ēdnīcām. Ļoti labi ir izdomājusi. Tas ir vienkārši ārprāts!!! kā to vispār var pieļaut!!! pašai taču ir bērni, vot viņus tad lai baro, bet ne mūsejos!!! Maksāt par pusdienām šai firmai, un dabūt nekvalitatīvu ēdienu nu tas ir gan...

L Lietotajs1403 13.10.2010

Es pie Ineses strādāju jau '''''''''' mācību gadu un ne ar atalgojumu, attieksmi problēmas nav bijušas.Vaitik vaina nebūs jāsaskata sevī. A ko tagad 2 aizvainotie vervē vēstuļu draugus un domā kā tik nomelnot. tanī pat laikā kad strādājāt vai tad slikti bija paēstas brokastis pēc izvēles, pusdienās ko sirds kāro, vakarā uz mājām ģimenei un vēl kādam grūtā brīdī nonākušam draugam. Mēneša sākumā vēl algu saņem, ko tad aizbēgāt pa daudz liels kolektīvs vairs paiku nevarējāt sadalīt. Neviens uzņēmums ēdināšanas nav izpalicis bez melnā plankuma, ko tagad iedomājies stāties Ineses vietā, tavai šaurai pierītei nebūs pa spēkam . Ar Inesi varētu lepoties lai katrai sievietei būtu tik daudz uzņēmības un drosme ar visu tikt galā. Pats zemiskākais jau ka sākat līst personīgā dzīvē pašiem rkstītājiem vajadzētu ielūkoties vispirms jau savējās. Mājās ļoti svaigu pārtiku lieto tāpat savu mērci un gaļas gabalu ēd 3-4 dienas.

A Anda 13.10.2010

Nu dzēs vai nedzēs, ta pat visi jau ir izlasijuši un kas gribēja arī uzrakstija savu komentāru. Bet Jolantai gribas pateikt, ka mājas jūs varat gatavot ēdienu ka gribat un ēist tik ilgi cik gribat, bet nevaig salīdzinat skolas ēdnīcu ar savam mājām.Tās ir nesalidzinamas lietas. Un savus bernus varat barot ka gribat un ar ko gribat, bet citiem bērniem tas neizies cauri. Un vel, ar Inesi lepoties vareja gadus 4 atpakaļ, bet ne tagad.

E elina 15.10.2010

tas ir arprac !man pa bernudarzu prasa diena maksat 1.80ls kaut gan citur cenas ir krietni letakas !!!vispar nesaprotu kur skatas partikas veterinarais dienests!!!tik daudz sudzibu bet rezultata nekada!!kaas notiek musdienas tiesam indesim musu bernus !!!

V VID 15.10.2010

Komentēja: Darbinieks 10-10-2010 [nosūtīt e-pastu]

AK TAD APZOG VALSTI UN MAKSA AR KONVERTIEM.PALDIES PAR INFO.BUS PARBAUDE

G Gatis 18.10.2010

Ir vietas, kur par dārziņu jāmaksā vēl vairāk un tur nestrādā Aniva.Pabarojat pa 1.80 trīs reizes dienā un spriediet vai tas ir dārgi?