Aniva SIA - Edinasana

Sia Aniva nodarbojas ar edinasanu Marupes novada bernudarzos. Gribu pajautat kapec mums edinasana izmaksajas 2, 00 ls par vienu dienu, bet Jelgavaa si firma edina par 1, 30 ls ????? Kada sakara mums jamaksa tik dargi???? Mums ir vissdargaka edinasana. Un nav ko brinities, musu Inesitei vienkarsi gribas smuki dzivot, un kauna vinai nav!!! Cik ilgi mes klusesim un maksasim nesamerigi lielu maksu par edinasanu???? Veikalus apkart ir atverusi un kur tad vina liek tos produktus kuriem beidzies deriguma termini???? Nu protams stiep tos un baro musu bernus, ne jau izmet tos.Vinai tas nav raksturigs.Visi jau zin ka vinai izveidojies labs un produktivs kontakts ar Marupes domes priessniecibu, to jau visi zin un redz, mes jau blakus dzivojam. Un skaraida apkart ar saviem klingeriem kuri jau ir visiem apnikusi, un negarsigi vini ir!!! Un vel par deputateni gribeja klut, nu paldies Dievam neizdevas!!!

P partneris 03.10.2011

ko cepies? edinasanas maksa atkariga no ta kada nomas nauda jamaksa skolai par ednicas telpam un protams, ka marupe ta ir lielaka par tadu jelgavu. un objektivi ka marupe macas maksatspejigaki berni par jelgavniekiem. savukart veikali produktus kuriem beidzies deriguma termins atdod atpakal piegadatajiem. uz ednicam produkti tiek piegadati vispar atseviski no veikalu piegadem. vispar vajadzetu paintereseties par to kaa viss darbojas pirms kadu nomelnot.

G gita 03.10.2011

ne pa t

A Anna 04.10.2011

Partneri, rādās, ka Tu esi kāds no tiem, kas ar minēt firmu brāļojas. Pilnīgi piekrītu Mārupes mammai, kurai nez kāpēc jāmaksā par Jelgavas Pēterīti, kurš varbūt kādreiz apzgs viņas dārzu (piemeram). Tas tiešām nav normāli un nez vai Jelgavniekiem ir pa prātam, ka cenu dempinga dēļ viņi tiek dēvēti par maksātNEspējīgiem nabadziņiem, kurus uztur biezie Mārupieši, Ķekavnieki un Mālpilieši. Var jau būt, ka maksa ir atkarīga nomas maksām un visa cita, taču ne jau tik ļoti, lai atšķirtos par 70 santīmiem. Bez tam, ja no tā 1, 30 Ls noņem nodokļus, tad grūti iedomāties, ko bērni ēd. Brrr!!! Taču visticamāk, ka slikto ēd tieši tie, kur taciņa iemīta (Mārupe, Ķekava, Mālpils), jo šajā gadījumā Jelgavniekiem taču jārada labs iespaids, protams uz Mārupes un citu mammu rēķina

E elina 22.11.2011

labi tu saki ka marupe ir lielaka par jelgavu, bet ka ir ar malpili vispar punktins zemes virsu un mes maksajam 1, 80 diena???

. .... 22.11.2011

Nu a ko beerns triis reizes dienaa var paeest par Ls 1.30 ?

B babulis 15.09.2015

mans berns ed puzdienas pa 2.40 bauskas novada un saka ka nau garšigi

R Rotilija 28.12.2015

Bauskas bērnudārzā, kad pētu ēdienkarti, mati stāvus ceļas - piens tiek gāzts bērnam pa visām maliņām, bērni tik to vien ēd, kā putras - visa diena pilna ogļhidrātiem. Tad vecāki brīnās, kāpēc bērns regulāri klepo un ir iesnas. Kā nebūs, ja tik daudz piena produktus liek ēst? Vecāki - sekojiet līdzi, ko ēd jūsu bērns un saprotiet, ka biežā klepošana nav saaukstēšanās, bet gan alerģiska izpausme no piena.

ž ŽANNA 1973 26.01.2017

Kur ir problēma, savam bērnam iedot līdzi... brokastis, pusdienas un launagu, pareiķināt cik tas viss izmaksā,ieskaitot,mājas apstākļos elektrību,un begsim runāt par alerģijām!! tās nerodas no ēdiena, ko gatavo sabiedriskā virtuvē!!!