Aniva SIA - Ēdiens

Kad vienreiz beigsies tas bardaks ar ēdiena kvalitāti? Ja firmai netiek braukts augumā nekas netiek darīts. Kad kārtīgi sabļauj vai piedraud tikai tad notiek uzlabojumi. Pēdējā laikā ēdiens ir augsts un kad tu tam darbinieka mierīgi saki viņam ir pie vienas vietas... šausmas. Tad to jautājumu pacēlām vecāku padomes līmenī. Nu tad beidzot pa ilgiem laikiem bērni var ēst siltu ēdienu. Jautājums vai šādas firmas var laist pie saimniekošanas skolā? Vai viņiem ir svarīgi bērni? Domāju, ka nē! galvenais liels naudas žūksnis!!!

Z

> Pēdējā laikā ēdiens ir augsts un kad tu tam darbinieka mierīgi saki viņam ir pie vienas vietas...
---
Tu nepareizi viņiem teici. Vajadzēja teikt, ka ēdiens ir nevis "augsts", bet "auksts".
Uzreiz būtu cita attieksme.

č ČangalsPleška 29.04.2011

Vo tebja poperlo zalobi odinakovie stro4itj!

I Ieva 29.04.2011

Atkal urla.

č ČangalsPleška 29.04.2011

Vsem uze ponjatno, 4to zdesj toljko odna urla! Eto ti! Po sovmestiteljsvu i oligofreni4ka! Zametj dura, 4to na tebja uze i vnimanija nikto ne obrachaet! daze tvoi bratja nacisti!