www.sudzibas.lv Anita Bērzone zvērināta advokāte Nekompetence, paviršums un negodīgums

Anita Bērzone zvērināta advokāte - Nekompetence, paviršums un negodīgums

Saskāros ar šo personu saistībā ar nekustamā īpašuma pirmpirkumu Rīgā. Ļoti pavirši un nekompetenti sagatavoja līgumu, kā arī mēģināja mani apkrāpt, uzdodot par manu pienākumu samaksāt līgumā neminētus trešās puses zaudējumus un minot nepareizu likuma pantu tā pierādīšanai. Tikai mana jurista komentārs lika viņai atkāpties no nepamatotas prasības. Tāpat vilcināja laiku līguma noslēgšanai, nenodeva savam klientam svarīgu informāciju, piemēram, par to, ka nepieciešams nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli par visu taksācijas gadu, lai īpašumu vispār būtu iespējams pārdot, kā arī neatbildēja uz sev neērtiem un nepatīkamiem jautājumiem un neatvainojās par acīmredzamām kļūdām/krāpšanas mēģinājumiem un beigu beigās nosūtīja klientam līdzi pie notāra līguma versiju, kurai nebija piekritusi. Uzmanieties, saskaroties ar šo personu un pārbaudiet visus dokumentus 2x, jo pretējā gadījumā nāksies doties pie notāra vēlreiz! Pielikumā cien. A. Bērzones sagatavotā līguma pirmā lapa paviršuma pakāpes un interesantās latviešu valodas novērtēšanai.

J Juristus 10.06.2018

Atsauksmē minētais ir vistīrākie meli, jo advokāte ir zinoša un perfekta savā darbā.Visdrīzāk tai kundzei nav paveicies ar savu juristu vai vienkārši gribas kādu nomelnot.

A ABbirojs 11.06.2018

Man, zvērinātai advokātei Anitai Bērzonei, sūdzības rakstītāja nav kliente, ar viņu vai viņas piederīgajiem nav vienošanās par konsultāciju vai citādas juridiskās palīdzības sniegšanu, šo cilvēku nekad neesmu satikusi un redzējusi. Iespējams, ka sūdzības iesniedzēja ir nikna par to, ka viņai līgumā nav neizdevies iekļaut "sieru peļu slazdā". Celt neslavu, bez jebkāda pamata, nav atļauts nevienam.
Likums nosaka, ka zvērināti advokāti ir tiesu sistēmai piederīgas personas, kuras sniedz juridisku palīdzību un veic citus pienākumus.
Ceru, sūdzības rakstītāja labprātīgi izdzēsīs šo sūdzību un atvainosies.