Apbedīšanas birojs ANGEL - Bēres

Vēlējos ar jums padalīties ar informāciju par apbedīšanas biroju, lai citi nesaskartos ar tādām nepatīkamām situācijām ar kādām nācās saskarties man. 21.08.2015 apglabāju savu vīru ar apbedīšanas biroja "Angel" palīdzību, kad arī nācās piedzīvot vilšanos, kad apbedīšanas birojs neizpilda prasības: pirmkārt, pieteicu vairākas reizes, lai mirušajam neliek nekādu grimu, tomēr tas bija uzlikts - vīram bija rozā lūpas un ietonētas uzacis, otrkārt, firmas zārku nesēji bija tādi, kuri knapi varēja pacelt un noturēt zārku un bija situācija, kad gandrīz apgāza zārku, treškārt, nepabeidzot pilnībā aizrakt kapu, firmas darbinieki iekāpa mašīnā un aizbrauca un kapu vajadzēja pabeigt aizrakt Lāčupes kapu kapracim un visbeidzot, ceturtkārt, prasīju, lai vīram būtu gluds pārklājs bez jebkādiem musturiem, tomēr ieejot kapličā, ieraudzīju, ka tas bija ar mežģīnēm un pa vidu ar lielu krustu. Cerams, ka jums pietiek iemesli, lai neizmantotu šīs firmas pakalpojumus, kura vispār neņem vērā tuvinieku prasības.

Ja