Anetti svētku dekorācijas (Hēlija Baloni Ogrē,@helijhabaloniogre) - Slikts serviss

Es, grūtniece ar 1,4 gadus vecu bērnu un mans vīrs pēc darba piektdienas vakarā no Rīgas speciāli braucām uz Ogri (uz Anetti) pēc laicīgi pasūtītā "kas gaidāms? Meitenīte vai zēns" balona, kas tika norunāts uz plkst. 19.00.

Pirms tam aizbraucām uz Ogres restorānu, pasūtījām svētku vakariņas, kamēr tās jāgaida bija paredzēts, ka es viena aizskriešu plkst.19.00 uz Anetti pēc norunātā balona (vīrs ar 1,4 gadu vecu bērnu paliek gaidot mani un pasūtītās vakariņas) .

Aizbraucu uz Anetti veikalu un man tiek teikts, ka nav tāds pasūtījums, tad man tā jau esot stresā par šo situāciju, ka vīrs ar bērnu un svētku vakariņām mani gaida un nav gatavs mans pasūtītais balons, veikala īpašniece, ar kuru telefoniski sazinājās pārdevēja, lika man iet pie datora un pašai 2x taisīt balonam nepieciešamo uzrakstu (jo pārdevēja nebija kompetenta izveidot nepieciešamo uzrakstu uz balona) . Es uzrakstu sagatavoju, bet pārdevēja beigās to izdrukāja uz nepareiza (melna) papīra un vēl centās mani pierunāt, ka uz melna balona (cita krāsa pārsteigumu balonam nebija iespējama) jau varēs redzēt melnos burtus.. Biju pilnīgi mēma un raudādama aizgāju bez īpašā "kas gaidāms? " bērna dzimuma balona.

Bija paredzēts skaists vakars ar ģimeni, kur pēc svētku vakariņām ar ģimeni uzzinātu kas gaidāms. Tā vietā aizbraucu izplūdusi asarās atpakaļ pie ģimenes uz restorānu, kur vīrs jau ēda manu porciju, jo biju neplānoti ilgi prom, un pasūtīja man jaunu.
Vīrs dusmīgs, nokaitināts ar bērnu, es raudādama, bērns pārsalis sēžot un gaidot terasē (Covid laikā atvērta tikai terase) .. Tā arī mēs tajā vakarā neuzzinājām bērniņa dzimumu, jo tas vakars un ne tikai, bija pilnībā sabojāts.

Tas nav vienkārši aizmirsts pasūtīts dz. Dienas balons (dz. Diena ir katru gadu, vienā gadā aizmirsts pasūtīts balons lielu skādi nenodara, jo to var pasūtīt atkal nākamgad) , bet gan bērna dzimuma balons (bērni nedzimst bieži) .

Šāda rūgta atmiņa paliks par bērna dzimuma noskaidrošanu..

R RXX 09.09.2021

Atslābsti! Tas ir tikai balons.

B Baltā ēna 09.09.2021

Bērns jau gaida 1,4gadus vecais un vēl nezina viņa dzimumu ? Kā tad bez balona to uzzināsiet ? Tas viss tikkai no interneta, agrāk pietika aiziet pie daktera un viss zināms tagad jātaisa nezin kas. (tikkai manas pārdomas) Nevajag sarežģīt vienkāršas lietas.

L lalady 09.09.2021

Bēdīgi, bet ne vienmēr viss izdodas tā kā ieplānots, arī tādā situācijā var kaut ko izdomāt un visu pavērst uz labo pusi

AEW 10.09.2021

Jā Tev ir puncis, tas nenozīmē kā visiem Tevi ir jāžēlo un visi ir pārādā.