www.sudzibas.lv Aneitra Atlikuma neizdošana

Aneitra - Atlikuma neizdošana

Biju salonā uz pāris procedūrām, un tur ir viena speciāliste kuras vārds sākas ar a, kura mēdz paturēt atlikumu. Man jau ir bijušas divas situācijas. Pakalpojums maksāja 12€, es iedevu 22€, un viņa ir kā aizmirsa atdot, sažnaudzot naudu rokā, i tā es nezināju cik iedevu. Man nācās paprasīt manu desmitnieku un tad viņa ir kā bija piemirsusi... Otro reizi bija vēl labāk, 12€ iedevu 52€, un atlikumu tā arī nesaņēmu, ko diemžēl uzreiz nepamanīju, jo makā bija divas banknotes 10 un 50 krāsas līdzīgas. Otrā dienā kad iegāju salonā, neviens neko nebija dzirdējis par to. Un dīvainākais ir tas ka viņa ņem tikai skaidrā naudā, lai gan salonā ir karšu termināls.

Papildināts Komija 24.07.2018

Atvainojos kļūda nosaukumā. Salonu sauc Aneira. Kas atrodas pašā Mārupes centrā! Esiet uzmanīgi.

Facepаlm 24.07.2018

...