www.sudzibas.lv Andris Zemītis Neatbilstošs pakalpojums

Andris Zemītis Osteopāts - Neatbilstošs pakalpojums

Andris Zemītis Osteopāts
Praktizē privāti

Privātprakse Čaka ielā 103.
Rīgas Osteopātijas Centrs
Baltijas Osteopātu Asociācija

Telpas tādas pelēkas. Kabineta aprīkojums minimāls. Nav nekā, kas atbilstu privātklīnikas līmenim.

Atnācu ar sūdzību par sāpēm mugurā, atnesu RTG un CT atradni. Andris pats neko nestāsta. Var mēģināt viņu pratināt par savu stāvokli, tomēr ārstēšanas koncepciju viņš nespēj sagatavot, izskaidrot un vadīt. Andris faktiski neuzdod jautājumu. Pieņemšanas laiks mazāks par 30 minūtēm. Vizītes cena 70 EUR. No Andra veiktām manipulācijām uzlabojumu nesajutu.
Ja nolēmāt iet pie osteopāta, vispirms pamēģiniet fizioterapeitu (ārstnieciskā vingrošana) vai manuālo terapiju. Es pie Andra vairs neiešu.

Mi

Cr critical thinker 03.01.2017

labrīt...osteopātija tači ir pūšļošana

Ko koesksperts 04.01.2017

Interesanti, vai apmeklējot ārstu noteicošais ir telpu aprīkojums vai ārsta profesionalitāte? Un kurā vietā ir atrunāts privātprakses telpu standarts? Ārsts Andris Zemītis kā osteopāts praktizē jau 20 gadus. Cik man zināms tad ārstēšanās efekts var parādīties tikai pēc vairākām dienām (pat no 3 dienām un vairāk) un papildus nepieciešama arī paša pacienta piedalīšanās. Osteopātam pat nav vajadzīgs uzdot jautājumu, jo cilvēka ķermenis jau visu pasaka priekšā. Ja klients vēlas runāt, tad varbūt vajag meklēt kādu citu speciālistu!

Gu Gunta Gunta 13.09.2018

Es varu tikai minēt ko šim it kā ārstam pateica mans ķermenis. Jau trīs dienas pēc vizītes praktiski nevaru pagulēt. Sāp pamatīgi ar visām zālēm, neatceros cik sen atpakaļ kaut kas tāds ir bijis. Vienkārši rutīna un totāla vienaldzība kā visur medicīna. Tikai es mazohiste par šo samaksāju 70 eiro. Mans četras dienas gandrīz jāstāda.

Gu Gunta Gunta 12.09.2018

Mana pacienta pieredze negatīva. Ārsts neiedziļinājas manā problēmā, līdz ar to iznākums veselības pasliktināšanās. Sāpes mugurā, kas pa vasaru bija pierimušuas atkal atgriezās. Bija izmeklējumu, rezonanses, kas apliecina manu slimību. Pilnīgi iztika bez paskaidrojumiem par veikta jēgu un iespējamām sajūtām pēc manipulācijas. Es neiesaku.

Li Linda 14.01.2019

Vienīgais speciālists, kas ar vienu vizīti spēj noņemt sāpes. Ir palīdzējis gan man, gan maniem vecākiem. Ja rodas kāda problēma ar muguru vai pleca locītavām, tad tikai pie viņa dodod, jo tik ātri vienīgi viņš spēj palīdzēt.
Viņš nav runīgs un muguras ārstniecībai tas nav vajadzīgs. Savu darbu viņš pot perfekti. Ja vajag parunāties, tad jāit pie psihologa.

Mo Molga 24.01.2019

Neviens nesaka ka jābūt runīgām, bet jāprot izskaidrot pacientam, kas tiek darīts, lai pacients varētu uzticēties un jūsties drošās profesionālā rokās. Ja nemāk runāt vai nu nav jāiet strādāt ar cilvēkiem vai nu jānodarbina asistents kas prot komunicēt ar cilvēkiem. Ārstiem jāprot psiholoģija un kaut nedaudz empatija, jo strādā ar slimiem un psihologiski nomocītiem cilvēkiem. Tiešām kauns paņemt 70 eur un atstāt pacientu neziņā - vienaldzīgs, kas iedomājas par sevi pārāk daudz! Lai tev ārsts viss atgriežās!