www.sudzibas.lv ANDRIS TENSBERGS / KT AUTO Krāpšana / Melošana / Izvairīšanās no atbildības / Naudas piesavināšanās

ANDRIS TENSBERGS / KT AUTO - Krāpšana / Melošana / Izvairīšanās no atbildības / Naudas piesavināšanās

Nekādā gadījumā neuzticiet šim cilvēkam un nenododiet Andrim Tensbergam un sia kt auto savu auto uz realizāciju, jo auto tiek lietoti savām vajadzībām, braukti ar lv numuriem nevis ar tirdznicības numuriem, pietam tiek vadīti bez vadītāja apliecības, jo andrim tensbergam tā ir atņemta, tiek melots, kad auto ir servisā, bet patiesībā tiek lietota vai jau pārdots un nauda neatdota. Pārkāpjot ātrumu ar jūsu automašīnu viņš nemaksās par sodiem un izvairīsies no atbildības, tērēs jūsu laiku ar liekiem solījumiem un necels telefona kalusuli kad viņam zvanīsiet! Iesaku neielaisties ar šo cilvēku nekādā gadījumā.

J

M Mieriņš69 04.10.2019

Rupji negribās izteikties, bet citus vārdus nevaru atrast, lielāks pi***as nav redzēts. Ja vel kādam šis tips ir parādā lūdzu sazinieties ar mani.

N nav.svarīgi 08.10.2019

Tas mazais narkomāns pat savus draugus ir apisis uz normālu kāpostu. Tagad slapstās pats...

A Andris Tensbergs 08.10.2019

Labvakar!

Šie apgalvojumi ir pilnīgi bez faktiem un tīrākā sabiedrības DEZINFORMĒŠANA! Slēpjoties aiz izdomātu lietotāj vārdiem jo ir gļēvi cilvēki.
1) Jānis2128 - atbilde Jums cienījamais Jāni, juridiski ja Andrim nav vadītāja apliecība kā viņš par ātrumu var sodu dabūt? Un ja foto radars fiksē tad sods tiek piestādīts Juridiskai personai nevis auto īpašniekam.
Neviens pie manis nav griezies ar šādu faktu - Droši uzrakstiet maksājuma mērķi un auto reģ.nr un es šo sodu nomaksāšu ja tā ir patiesība.
2)Mieriņš69-Droši sazinies ar mani mieriņ69. Nevar saprast vai Jūs dzimis 1969 gadā vai Jums ir 69gadi un esat cienījama vecuma Kungs. Vai arī Sīks PIPĻUKS kurš tikai laiza sievietēm vienu vietu! Rupji negribējās izteikties kā Jums ari.
3)nav,svarīgi - Un Jums Cienījamais - GALĪGI UN VISPĀR NAV SVARĪGS JŪSU KOMENTĀRS! Pēc teksta izskatās ka Jūs neesat pabeidzis 9 klases vai arī rakstiet no internāt skolas. Un arī Droši piezvani man un es Jums pastāstīšu par savām narkomānijas problēmām.
Es pat tērēšu savu laiku un līdzekļus, kas ir degviela utt...lai aizbrauktu pats pie Jums un pierādītu ka neslapstos no tevis vai no Kāda cita, Kuri mani ir vēlējušies satikt piezvanīja un sarunāja dienu un laiku kur tikties ar tiem arī esmu saticies.

Ja jau Jūs esat tik pareizi un svēti Jums jāvēršas noteiktā kārtībā Valsts instancēs un jāraksta Iesniegums ar faktiem un likuma paredzētā kārtībā saņemsiet savu rezultātu.

Bet iespējams šis ir viens cilvēks kas grib Man Andris Tensbergam vēl vairāk ieriebt utt...dēļ savas bezkaunības kurš varbūt nav saņēmis to ko nav pelnījis un pēc faktiem izskatās ka ir pat nolīdzis Savu privātdetektīvu kurš man seko un atstāsta manas dienas gaitas kur brauc, kad brauc, ar kādiem nummuriem utt...!

Es gan noteikti vērsīšos Instancēs ka Publiski tiek aizskarta un nomelnota uzņēmuma reputācija un sabiedrības dezinformēšana, un ja tas ietekmē uzņēmuma ienākumus un zaudējumus tad noteikti par šo kāds pants atradīsies lai pie nepatiesu ziņu sniegšanas tiek segti pierādāmie zaudējumi.

Ar cieņu SIA KT AUTO / Andris Tensbergs

28279565 - Mans tel.nr. priekš Jums cienījamie kungi - Jāni2128, Mieriņš69, nav.svarīgi. Gaidīšu Jūsu Zvanu!

B Bisniece Marite 23.11.2019

...nu ko lai vēl piebilst !? Taisnību uzrakstīt?

A Andris Tensbergs 08.10.2019

Aizmirsu piebilst Jāni2128 Jūs man pirmais piezvaniet vai arī publicējiet šeit Savu Vārdu un Uzvārdu un pierādiet kad Jūs atbildiet ko rakstiet.
Un ja Jums ir šāda informāciju esiet dzirdējis tad kopā aizbrauksim pie tās personas un kā normāli cilvēki apsēdīsamies pie galda un atrisināsim situāciju ja tiešām nav kāds sods apmaksāts.

Andris T.
28279565

B Bisniece Marite 23.11.2019

...ko vēl lai piebilst? !

B Bisniece Marite 23.11.2019

...man arī būs viens stāsts! Andri !

I Izarina 05.12.2019

Mana pieredze ar Andri Tensbergu ir līdzīga-auto ir pàrdots, bet naudu neizdodas no viņa saņemt. Nemitīgi tukši solījumi, bezkaunīga melošana.
Mašīna tika pārdota augustà, tā arī līdz šim norēķinājies nav.