www.sudzibas.lv Andris Savcenko neizmaksa algas, atieksme pret darbiniekiem

Andris Savcenko - neizmaksa algas, atieksme pret darbiniekiem

JEBKURU IETEIKTU UZMANITIES PIRMS PIETEIKTIES DARBA PIE SI CILVEKA, KAUT ARI VINS NAV JUSU PRIEKSNIEKS VINS PAR JUMS UZZINAS VISU. STRADAJOT PIE VINA NAKTSKLUBA, ATTIEKSME PRET DARBINIEKIEM KA PRET SUNIEM. VISUS UZSKATA PAR ZAGLIEM. PATS DARBA VAR NEIERASTIES MENESI, JO VAR AIZPLOSTOTIES, PRET JAUNAJIEM DARBINIEKIEM IZTURESIES KA PRET VERGIEM. NEKAD NELAUJIET VINAM SEV IZMAKSAT ALGU, DARAT TO TIKAI CAUR GRAMATVEDI. IEPIS JUS INTRIGAS UN APRUNAS JUS AIZ MUGURAS. SEV UZLIKTOS - NEPATIKAMOS PIENAKUMUS LIKS DARIT CITIEM DARBINIEKIEM. L.

J

I IdejuServiss 12.11.2014

Jau pašā sākumā gribētu uzsvērt, ka sūdzības ievietotājam nav nekāda sakara ar JUST bāru.
Oficiālais konts no kura / ar kuru tiek veikti komentāri vai skaidrojumi šajā vietnē ir vienīgi šis - IdejuServiss.
No mūsu puses varam teikt, ka tik tiešām Andris kā menedžeris ir strādājis pie mums 2 gadus atpakaļ un no uzņēmuma puses nekādas pretenzijas sadarbības periodā pret viņu nav bijušas.

A alda112 26.11.2014

:)))))) beidzot...