www.sudzibas.lv Andris Račs, astrologs Zagšana, Vajāšana, Krāpšana

Andris Račs, astrologs - Zagšana, Vajāšana, Krāpšana

Astroloģija kopumā ir Krāpnieku darbs, kurā Astrologam ir iespēja darīt savu darbu pienācīgi bet ne izcili precīzi, vai izcili precīzi krāpjot, vajājot un apzogot savus klientus.
1. Ja Astrologs jums prasa jūsu mājas, darba, skolas adresi, kopā ar dzimšanas vietu un laiku, tad astrologs visticamāk seko jums līdz mājām un seko jūsu prātam, kuru var nolasīt, līdz pat 80 procentu precizitātei.
2. Katram Astrologam nav šāda iespēja, jo šis garais algoritms nav pieejams visiem Astrologiem.
3. Astroloģijā var pareģot dažādus notikumus, salikt visu pa plauktiņiem un parādīt ierāmētu cilvēka bildi. Tas ir tavs personības, iekāres, labās, sliktās puses apraksts, tava partnera iespējamais apraksts, bērnu iespējamība un daudz kas cits. Astrologs tavā dzimšanas kartē var ieraudzīt ļoti daudz, taču Astrologs nespēj sniegt precīzu pareģojumu, kurā laikā, kas un kā, neieskatoties dziļāk tavā apzinātajā un neapzinātajā prātā.
4. ne visiem tiek prasīta mājas adrese, vis interesantākajiem tiek uzdoti vairāki jautājumi, tiek nofiksēts laiks un atbilde, lai zinātu precīzi kur tieši tu atrodies ar savu prātu, tad tevi apzog turp pat uz vietas un ja cilvēkam ir vēlme un ziņkāre, ja tava personība ir piesaistoša un tava dzīve interesanta, vai tavs prāts ir izcils vai pieredze apburoša, vai tu esi skaists/a un tava dzīve ir pievilcīga, lai kas tas varētu būt, ja, Astrologam ir iekāre, tad viņš tevi izskeos un apzags sniegs tev informāciju par kaut ko un tikai priekš tiem, kuri viņam patīk un interesē, tiem kuru cieņu viņš vēlēsies iegūt viņš pacentīsies vairāk.
5. Astrologi kopumā ir leilākie zagļi pasaulē, nav nekas intīmāks par cilvēku prātu. Visi politiķi, visias slavenības jau sen ir apzagtas, ja, vēlaties tikt apzagts tad ejiet pie Andra Rača, jo viņš ir lielākais zaglis visā Latvijas vēsturē, taču tas vis netiek izmantots, jo tad viņš būs ieguvis labumu caur zādzību, vajāšanu un krāpšanu, viņš to iegūst tāpat, ikai nedrīkst izmantot. ir Ētikas kodekss par kurš nevienu Astrologu nepiss, jo tie kuriem ir teikšana, tie visi zog.
Lai iegūtu precīzu atbildi, tas var prasīt ilgu laiku, lai to atrastu tavā prātā, taču periodu var uzminēt un var paveikties, tev vēlamo atrast ātri, taču ja vēlies virspusēju prognozi, iepazīt sevi, savus spēkus un vājības, vļies atrast savu ceļu un augt, bez iejaukšanās un čakarēšanas, bez zādzības un izmantošanas, iesaku doties pie kāda jaunāka Astrologa, kurš nebāzīs savu degunu kur tam nav vietas.
6.Ziņkārība, alkatība, skaudība arī skaudība spēlē lielu lomu. ja jums ir lieli mērķi un esat motivēts tad neejiet pie Astrologa, jo tas jums var likt noiet no ceļa un sačakarēt visu dzīvi, vai jūs tiksiet fiziski apzagri un izmantoti, to es nezinu, taču varu garantēt, kad ar virspusēju aprkstu jums pietiks, jums nav vajadzīgi parazīti jūsu galvās. Ja esat spējīgs, strādīgs, talantīgs, inteleģents cilvēks tad jūs man pateiksiet paldies.

Komentāri (7)

H hehe 04.05.2019

Zagļi? Ej tad uz policiju manuprāt. Jo savādāk viss šis raksts ir viena liela apmelošana.

C critical thinker 04.05.2019

astroloģija ir pūšļošana. domāta maksātspējīgām aitām

Saivii 04.05.2019

Shito shiziiti uz briivdienaam aaraa atkal izlaidushi=))

Nu, pilnīgi skaidrs, ka rakstītājam prāts ir nozagts. Pa tīro.

W Watafuks 05.05.2019

Lielākais sūdc, kāds te lasīts ilgā laika posmā. Prātu izseko uz mājām.. Pašam smiekli nenāk par to kuiņu?

O Olav 05.05.2019

Kas nu kuram brīvdienās pie sirds - citam alkohols, citama azartspēles, citam dirnēšana pie TV, citam viesošanās pie astrologiem ar cerību, ka kāds no malas sakāŗtos dzīvi kā bērnudārzā. Esmu redzējis, kā pāris gados jaunas personas, kas dodas pie astrologiem ir saslimuši, nonakuši līdz pornobiznesam.

vaigudauzitajs 05.05.2019

Lielākis zaglis šeit ir OP, zogot sev un citiem laiku rakstot šo mutes honoreju un vispār ticot "garīdzniekiem" lol

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes