Andris Pūķis/ Andrew Pukis - Krāpšana

Piedāvā iegādāties kursus un sniegt atbalstu. Tie kursi ir pilnīgs mēsls un nekādu atbalstu viņš nesniedz. Vienīgais ko viņš dara-mēģina tevi pierunāt lai tu nopērc vēl kādu kursu. Kad saprot ka vairs neko nevarēs izspiest tad pazūd ar visu naudu.

J Juris Liepiņš 19.08.2020

Tam mērglim pat ir ģimene. Diez vai viņa ģimene zin ar ko viņš nodarbojas? Varbūt tas ir ģimenes bizness?

M Maris Ziverts 20.08.2020

Kas tie pa kursiem?

Vagons Komā 20.08.2020

Leņķis beņķis, kas gan cits?

J Juris Liepiņš 20.08.2020

R Romans Ogleznevs 29.08.2020

Ir Ģimenes bizness. Diemžēl.

R Romans Ogleznevs 29.08.2020

Uzņēmums?! Ja to tā var nosaukt. [slēpt]@gmail.com; Viņš (Andris Pukis) jau ir nākošajā "attīstības" stadijā: apsola kopā pirkt preci un kopā nopelnīt 80%. Naudu saņem gan pats, gan sieva Ginta Pūķe caur PayPal. Tālāk seko mistiskas it kā nepatikšanas un 80% tiek pelnīti vairs ne kopā. Tevi izdzēš no sēgtajām FB grupām un Andris/Andrew pazūd. Dzīvo viņš Vankuverā, Kanādā. Nāksies vērsties Kanādas vēstniecībā.

K Kaspars M 19.03.2024

Mani arī apkrāpa