www.sudzibas.lv Andris Latvijas Pasts

Andris - Latvijas Pasts

Labdien Esmu šokā par Latvijas Pasta darbu un klienta sūtijuma drošību, 1, 2, 4 oktobrī Latviju sasniedza mani 3 sūtijumi, bet šodien jau ir 14 oktobris un man paziņo ka neko nezin par manām pakām, tātad secinājums viens vai nu kaut kur nomet vai arī Pasta darbā šeptējas zagļi? Vēlētos lai pastiprināti pievērš uzmanību šādam gadijumam! Es saprotu 1 sūtijums, bet visi trīs sūtijumi tas ir par daudz!

R ro69 14.10.2011

Painteresējies tās valsts pastā, kurā nodevi sūtījumu. varbūt Anglijas (vai citas valsts) pasts ir pazaudējis sūtījumu. Tāpat iesaku izmantot sūtījumu izsekošanas sistēmu.

A asdsa 15.10.2011

Ja saprotu tu pirki internetaa un ar Tracking system tev uzraada ka suutiijumi ir Latvijas pastaa.
Tad reekjinies ar 2-3 nedeeljaam no Galvenaas pasta eekas liidz savaam durviim. Man taa ar pastu ir visu laiku taapeec vairs nelieku to trackingu lai pasham nav nervi jaabojaa.