Andrii art, adas izstradajumi! - Krāpšana, bojājumi!

Sveicināti! Vēlos pievērst uzmanību šim cilvēkam kurs nodarbojas ar adas apstrādi utt. ja to tā varētu nosaukt! Pirms kāda laika, pēc lieliskas reklāmas iespaida iegādājos no šī cilvēka adas siksnu ar kvalitatīvu apdari un furnitūru, kā bij minēts reklāmā! Diemžēl pēc lieliskām sportiskām brīvdienām siksna saka zaudēt krāsu kas sakrāsoja manas drēbes. nekur nebij minēts kad man būtu jāizvairās no lietus vai no ūdens! Sazinoties ar A.Mihalski kas it kā ir gan kā saucamais meistars gan viss pārējais, mejginot vienoties un rast kādu kompromisu, viņš sarunā atbildēja ja jums nav kvīts vai čeks tad neko palīdzēt nevarot!
P.S. Pie iegādes tirgū viss notika skaidrā nauda un bez čeka vai kvīts! Neskatoties uz to kad arī uz viņa izstrādājumiem ir viņa logo, viņš nevarot līdzēt!
Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!