Andrejs Zorins - Krāpnieks

Andrejs Zorins krāpnieks izmāna pesonāriem avansu priekš apkures sistēmas ievilkšanas un pazūd. Mob nr 29253822 sadarbojās ar firmu Ferolli un brauc ar šīs firmas auto. Solīt sola ka atgriezīs bet paiet gadi.Šis Andrejs Zorins sadarbojotie arī ar citām santehnikas firmām.Kā šitādam cilvēkam vēl ir licence .Tēlo svēto .Personas kodu variet redzēt pielikumā.

Papildināts Gairbe 01.07.2017

Andrejs zorins sadarbojās ari ar citām apkures sistēmas piedāvātājie.

G

G Gairbe 01.07.2017

Apkures meistars sadarbojoties arī ar citām akures katlu ustādīšanas firmām ne tikai ar Ferolli.

TasEsLV 03.07.2017

Ko labāk griezt galvu vai monitoru?

P Postaler 03.07.2017

Cik gan naivai ir jābūt, lai 3800LS dotu svešam cilvēkam, kas visu noformē uz rūtiņu lapeles?
Tapēc jau šādi kropļi vairojas, ka savā ziņā cilvēku muļķībai nav robežas.. un būs aitas, būs cirpēji..

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 04.07.2017

Kur Jūs bijāt 4.gadus?

G Gairbe 05.07.2017

Ļoti smagu ğimenes aptākļu rezūltāta radāš šāda maigi sakot kļūda. Protams tagat ir savādāk bet ir par vēlu.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.07.2017

Tad izdzēsiet šo sūdzību, ka neaktuālo! (Bērnības sāpes vēl atceraties?)