Андрей Кузмин / AK Transport - Nelietīgs darba devējs

Андрей Кузмин / AK Transport
(kravu pārvadājumu firma) zog laiku
kavējot algas izmaksu pilnā apmērā.
Pēc reisa nodošanas un darba izbeigšanas 21.12.23. algu samaksā daļēji, pārējo sola samaksāt pēc nedēļas (ja nebūšot ceļu satiksmes pārkāpumu sodu par dienu 21.12.23), tālāk izvairās un telefonu neceļ.
Pēc trīs nedēļām saka ka sods esot bijis, uzskatei kvīti sola atsūtīt, bet nesūta. Pēc vēl trim nedēļām un atgādināšanas atsūta pavisam citu, savas vainas dēļ saņemtu, jau dažus mēnešus vecu sodu.

Андрей Кузмин - забыл винетку купить в ноябре, непредявляй свою старую ошибку мне. Nekavējoties samaksā man kavēto algu par izdarīto darbu.

Autovadītāji - variet būt vērīgi un nesadarboties ar nelieti Andreju Kuzminu / AK Transport
(autovadītājus bieži meklē ss.lv norādot firmu Gtb).

ATD var uzskatīt šo sūdzību par
Darbinieka Paustu Sankciju pret nelietīgu darba devēja AK Transport rīcību kā "samaksas nosacījumu pārkāpšanu profesijā" (regulas 6. pants kravu komercpārvadājumiem ar kravas transportlīdzekli).

S Smadzen'sVaig? 13.02.2024

Andrejs kā jau Andrejs...