Andreas Platonov - Nemaksā

LV / RU / EN

Labdien pasākumu organizatori, muziķi un uzņēmēji, kas sniedz pakalpojumus, lai nodrošinātu pasākumu norisi. Lūdzu nesadarboties ar organizatoru ANDREAS PLATONOV, kurš organizē koncertus Baltijas valstīs, Skandināvijā un Krievijā, šobrīd ir pārcēlies uz Izraēlu un organizē koncertus tur. Par sniegtajiem pakalpojumiem aizvien nav norēķinājies un neesmu vienīgais kuram ir palicis parādā. Nav iespējams ar viņu sazināties, neatbild uz e pastiem, ziņām, zvaniem – ignorē. Viņa jaunā interneta vietne www.andreasworld.net

Уважаемые организаторы мероприятий, музыканты и предприниматели! Пожалуйста, остерегайтесь сотрудничества с АНДРЕАС ПЛАТОНОВ, который организует концерты в странах Прибалтики, Скандинавии и в России. Сейчас он переехал в Израиль и организует мероприятия там. Он не платить за оказанные услуги, и я не единственный, кому должен АНДРЕАС ПЛАТОНОВ. С ним невозможно связаться, не отвечает на эл. письма, сообщения, игнорирует звонки. Его новый сайт - www.andreasworld.net

Hello event organizers, musicians and entrepreneurs! Please DO NOT cooperate with Mr. ANDREAS PLATONOV, who organizes concerts in Baltic States, Scandinavia, Russia and now has moved to Israel and hosts events there. He has not been paying for the services rendered and I am not the only one who is left owed. It is impossible to get in contact with him, as he does not respond to e-mails, messages and calls. His new web site - www.andreasworld.net

EM CONCERT GROUP
EM CONCERT BALTIC
EM. CONCERT LTD

K

P PāvelsDaņilko 18.01.2017

Esi maldināts vai apkrāpts? Proti arī normāli rakstīt? Lūdzu, te ir informācija, kā pareizi uzrakstīt iesniegumu Valsts Policijai: