www.sudzibas.lv Andra Melbārde Neprofesionāla attieksme

Andra Melbārde - Neprofesionāla attieksme

Pirmo un pēdējo reizi eju pie šīs ginekoloģes. Attieksme bija normāla līdz brīdim, kad noģērbos. Ieraugot manus tetovējumus sekoja jautājums - vai tas uz mūžu šitā sabakstīts ādā? Skaisti, bet šausmas.. Pēc tam tika jautāts cik man partneri bijuši, kas man šķiet privāta lieta un viņai gar to nav ne daļas. Pati pārbaude tika veikta ļoti neiejūtīgi, spiežot uz vēdera vairākas reizes, visu darot ātri un ar spēku. It kā es būtu objekts, nevis cilvēks. Man visu dienu pēc tam sāpēja vēders. Emocionāli jutos briesmīgi. Kā izvarota. Parasti neraudu, bet pēc vizītes emocijas mani pārņēma. Šī profesija ir ļoti delikāta. Ja reiz izvēlas tajā strādāt, tad ir jābūt jaukam, iejūtīgam cilvēkam. Neiesaku iet pie šīs ārstes.

B Bez_vārds 07.03.2023

Tātad bija daudz partneru.

T taisnibassargs3 08.03.2023

Tiesam esmu bijis tur un ir slikta attieskme, neiesaku nevienam tur doties pec pakalpojumiem

A AssNazis 08.03.2023

Neesu ginekalogs, bet paskatities varu