www.sudzibas.lv Andis Rosento Darbs Zviedrijā

Andis Rosento - Darbs Zviedrijā

Šādi izskatās piedāvātais dabs Zviedrijā, kā arī atbilde no darba devēja!!! Kas būs tālāk aizbraucot uz svešu zemi? Firmas nosaukums nezināms, kā arī potencionālais darba devējs arī ļoti rupjš tēviņš.
Meistari- uzmanieties!

Tavs sludinājums:

Piedāvā darbu - Celtnieks/-ce
Rīga, Āgenskalns
Darbs Zviedrija granita brugetajiem.
Lugums iesacejus netraucet.
Samaksa 100kronas stunda.
Ludzam CV sutit uz emailu.

http://www.zip.lv/show/?i=2480375 E-pasts nosūtīts no IP adreses 46.109.68.103

Box 159
184 22 Åkersbergao:
otrdiena, 2013. gada 23. aprīlis 19:46:48
Andis Rosento o:

taa ir latvieshu firma idiot.tas ir domaats ka suuta komndejumaa tu lohs....izskataas ka tev nav nekaada sajeega par darbu!

V

C celtnieks123 18.05.2013

Tu pie viņa darbā biji, ka vari sūdzēties? Es pats pie viņa strādāju un man nav nekādu problēmu! Kāpēc neieliki pats tekstu, ko viņam uzrakstīji? varu derēt, ka izprovocēji vienkārši viņu. Tādu pamuļķu kā Tu, kas vien dzīvo sūdzības.lv netrūkst šeit. Nomelnot firmu vien par to, ka piedāvā darbu! Un ko saki, ka nezināma firma? Kur tad informāciju dabūji? Apskaties mājas lapā viņiem un tad redzēsi visus projektus un darbus, kas ir veikti! Ja pats neko nezini, tad nav nepatiesi jāapmelo cilvēki! Sēdi savā nožēlojamā Latvijā un strādā par 200 Ls mēnesī un rakājies pa sludinājumiem ārzemēs, kur noteikti, Tevi, īgņu, neviens nepaņems!

B Baltimors 16.01.2014

Firma "Rosento" ar Ruslana priekšrocību ir rigtigais abpisiena kantoris! Esiet uzmānīgi ar šo kantori! Neiekritiet auzas!!!
Rakstat uz šo mineto e-mailu. [slēpt]@yahoo.com

M MGsouth 25.11.2016

Rosento firma ir viena no labākajām . atalgojums latviešiem 10 eiro un uz augšu par darba stundu. Pats esmu stradājis protams tadi kritizetāji kas domā ka visu zin un māk izrādās nes... nemāk, tādi tur arī nostrādā tik 1- 5dienas un brauc majaas jo nekaa nemaak un luk sis ari esi tu.